Артур Герасимов

 • Редакція PRпорталу та експерти Communication group проаналізували усі 40 програм «Чорного дзеркала», котрі вийшли  в ефір на телеканалі «Інтер» у минулому 2016 році. За рік на «ЧЗ» побувало 166 спікерів. Зокрема, 100 політиків та урядовців. Решта – це експерти.
  1 год 2 дня назад
 • «Якщо ми говоримо про справжній патріотизм, не дивлячись ні на що ця людина, розуміючи, що у Сполучених Штатах, за кілька днів до підпису знаходиться надважлвий для України закон, при чому зауважте, надважливий для боротьби з російською агресією – це закон про запровадження санкцій проти Російської Федерації, ця людина робить заяви, чітко розуміючи, що заяви можуть зашкодити підписанню. При цьому ми не можемо сказати, що Міхаіл Саакашвілі недосвідчений політик», - заявив Артур Герасимов.
  5 месяцев 2 недели назад
 • Редакції PRпорталу та експерти агенства Communication group вважають, що програма «Свобода слова» є найбільш збалансованою
  6 месяцев 1 неделя назад
 • У цьому сезоні « Право на владу» в ефірі було 19 разів. На майданчику цього ток-шоу виступило 70 спікерів та 63 експерти.
  6 месяцев 2 недели назад
 • Генеральный консул Украины в Единбурзі у 2006—2008 роках, Голова ГО "Майдан закордонних справ" та член партії УКРОП Богдан Яременко нахамив в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1 голові фракції БПП Артуру Герасимову.
  7 месяцев 1 день назад
 • Артур Герасимов заявив «що у 2012 році Ігор Бєзлер, як і сотні інших людей з Горлівки в Донецькій області, працювали у моїх структурах, але це було за два роки до того, як водій Ігор Бєзлер став ватажком сепаратистів Ігорем Безлером на призвістко Бєс».
  7 месяцев 3 недели назад
 • Рішення колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко про укладання контракту на постачання в Україну російського газу за формулою «бери або плати» та за найвищою в Європі ціною нанесло непоправної шкоди економіці України, а також кожному українцю. На цьому наголосив голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов в вечірньому ефірі прокремлівського телеканалу-смітника ” NewsОne”.  
  7 месяцев 3 недели назад

Страницы