PRo политику

 • Радикальна партія Олега Ляшка виключила Андрія Артеменка зі складу фракції.
  1 час 7 минут назад
 • Також громадян запрошують на "мирний мітинг на підтримку малого бізнесу. 21 число (з 16 років). Стояти потрібно добу (намет, чай). Оплата – 600 грн".
  1 час 22 минуты назад
 • Відомий український блогер і журналіст Марина Данилюк-Єрмолаєва на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що голуб миру нардеп-радикал Артеменко продовжує піднімати тему «замирення», обравши для цього добре відомий інтернет-ресурс «Страна.юа». 
  2 часа 21 минута назад
 • Сергій Лещенко виклав свою версію щодо пропозицій А.Артеменка. "Усі обговорюють "план Артеменка". За моєю інформацією, "план Артеменка" - насправді план Льовочкіна-Бойка/Суркова. Бойко нещодавно був у Москві на зустрічах, Артеменко ж виконав роль посильного, а в подальшому відіграватиме роль фронтмена
  2 часа 37 минут назад
 • За словами Ляшка, сьогодні "Радикальна партія" збере засідання фракції, де буде поставлено питання про його виключення з фракції
  8 часов 7 минут назад
 • Президент США Дональд Трамп, выступая перед сторонниками во Флориде, в очередной раз подверг жесткой критике американские СМИ. По его словам, они отказываются "сообщать правду"; поэтому он решил обратиться к американцам напрямую, "без фильтра фейковых новостей".
  9 часов 54 минуты назад
 • Відомий український блогер Павло Правий на своїй сторінці в Facebook пише про те, що, як і рік тому нічим новим не здивували шахрай Семенченко, напівбожевільний Коханівський та Соболєв з обличчям кота, що ходить навколо глечика із сметаною. Згадані активісти стандартно виведуть по 200-300 осіб – не більше на Майдан, бо завжди отримують стандартні суми на «революцію».
  18 часов 53 минуты назад

Страницы