PRтяпство

Вчера в Instagram-аккаунте кота-инфлюенсера Степана появился пост, где кот сидит в своей привычной позе в окружении продуктов Yaro.
1 час 45 минут назад
Говорячи про загрозу нового вторгнення Росії в Україну, міністр оборони США Ллойд Остін несподівано обмовився і назвав Російську Федерацію "Радянським Союзом".
3 часа 35 минут назад
Журналіст-розслідувач Денис Бігус перепросив за матеріал, в якому стверджувалося, що під час обшуків у будинку нардепа від "Оозиційної платформи - За життя" Іллі Киви знайшли великі суми грошей і золото. Нардеп відповів на це вибачення.
3 часа 54 минуты назад
На іншій картині Кива разом з Медведчуком та Рабіновичем зображені в образі головних персонажів радянського фільму "Кавказька полонянка"
9 часов 6 минут назад
Очільник Офісу президента Андрій Єрмак надіслав голові партії "Слуга народу" Олені Шуляк посилання на анонімний Telegram-канал, де розміщується інформація проти опозиційної народної депутатки від "Європейської Солідарності" Ірини Геращенко.
1 день 4 часа назад
Засновниця українського бренду здорового харчування YARO Юлія Привалова на сторінці в Instagram різко та глузливо висловилася стосовно бойкоту її товарів.
3 дня 7 часов назад
Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.
4 дня 3 часа назад

Страницы