Реклама

 • У новому рекламному ролику за назвою «Data Auction» демонструється весь творчий потенціал Apple. Реклама інформує глядачів і, швидше за все, лякає багатьох з них тим, як впливові брокери даних торгують їх особистими даними протягом усього дня.
  14 часов 44 минуты назад
 • Церемонія проходила 18 та 19 травня у готелі Martinez у Каннах.
  19 часов 18 минут назад
 • Corona представила активацію на набережній міста Брайтон, щоб відсвяткувати свою кампанію «100% Natural». Щоб побачити її у всій красі, місцеві жителі мають спіймати потрібний момент.
  1 день 21 час назад
 • Співачка Мадонна об’єдналася з американським художником Beeple, Майком Вінкельманном, аби створити свою першу NFT-колекцію «Mother of Creation». Частину з виручених коштів співачка надсилатиме до некомерційної організації «Голоси дітей», яка з 2015 року допомагає постраждалим жінкам та дітям з України.
  6 дней 14 часов назад
 • В останні роки американський спортивний щотижневий журнал Sports Illustrated докладав зусиль, щоб зобразити моделі, що виходять за рамки єдиного архетипу жіночої краси. 2020 року видання зобразило 56-річну матір, а минулого року — транс-жінку.
  6 дней 14 часов назад
 • Через розв'язану Росією війну ринок реклами та маркетингових сервісів України фактично впав у кому, скоротившись на 95%. За прогнозами, у 2022 році його обсяг складе 15%-35% від показників 2021 року, а за найоптимістичнішого сценарію близько 70% компаній збанкрутують.
  1 неделя 18 часов назад
 • У новій кампанії Національна служба охорони здоров’я Великобританії задіяла супергероїв Marvel Бенедикта Камбербетча, який грає Доктора Стівена Стренджа, та Елізабет Олсен, яка грає Ванду Максимофф і Червону Відьму, щоб закликати доблесних «героїв із реального життя» здати кров.
  1 неделя 2 дня назад

Страницы