Крук Катерина

Спеціаліст з комунікацій, громадська активістка, політолог, social Media Journalist. 

Катерина Крук, політолог за освітою. Має неабиякий досвід роботи в комунікаційних проектах, у тому числі й за кордоном.

Як журналіст співпрацювала з BBC, CNN, Al Jazeera, France 24, Channel 4, The Guardian, New Eastern Europe, 6 PISM.

У 2012 році, з польського боку, працювала при організації «Євро-2012» та відповідала за промоцію.

Станом на 2015 рік  співзасновниця форуму Global Ukrainians.  "Насправді існує мало позитивних комунікацій. Позитивною комунікацією є самі українці. Найосновніше і найголовніше тим чим можемо ми пишатися і хвалитися це власне громадянське суспільство і те що ми робимо", - заявляла Катерина Крук у 2015-му році

З 2016 року - радниця ВРУ з питань соціальних медіа. Саме вона займалася оновленням офіційного Twitter Верховної Ради України.

У березні 2019  як аналітик з питань дезінформації в Робочій групі та спеціаліст з комунікацій брала участь у панельній дискусії на тему «Зовнішнє втручання в президентські вибори в Україні 2019» в рамках проекту Ukrainian Election Task Force (Робочої групи для запобігання зовнішньому втручанню в українські вибори), яка проходила у Брюселі та була організована Атлантичною Радою, Фондом Віктора Пінчука та Трансатлантичною комісією з чесних виборів.

З червня 2019 року на Facebook-сторінці Крук з'явилося оновлення місця роботи - Public Policy Manager for Ukraine, з розташуванням офісу у Варшаві.

Має нагороди від Freedom Awards “Для людей Майдану” з Атлантичної ради США за свою активну позицію щодо інформування світової громадськості про події в Києві під час Революції гідності у 2014-му році.

"Революція Гідності (так само, як і Арабська весна) була революцією соціальних медіа, бо фактично формувалася на базі соціальних мереж і відбувалася насправді не завдяки трьом політикам, котрі стояли на сцені, а завдяки спільноті людей, яка сама себе координувала. Кількість українських користувачів, що зареєструвалися тоді в Twitter, абсолютно непопулярній до цього мережі, раптом збільшилася в 40 разів на моїх очах", - заявила Катерина Крук в інтерв'ю Детектор-медіа у листопаді 2016 року.

Катерина має свою сторінку у Facebook.