Передовица

Русское Рождество. Нардеп Ефимов слушал Лепса в Куршевеле за столиком, где место стоило около $10 000

Несмотря на то, что в Верховной Раде вовсю идет первая рабочая неделя, после зимних каникул - отдых политиков еще на слуху.

Вurisma под атакой хакеров ГРУ РФ. Зачем Путину новый компромат на Байдена

Американскому президенту нет нужды подвергать себя риску и соглашаться на помощь Москвы

Просьба к ФБР, компенсации Ирана и «лжец» Трамп в обзоре западной прессы от 17 января 2020

Иностранные журналисты пишут, что Лев Парнас, один из ключевых свидетелей в деле про импичмент Дональду Трампу, назвал американского лидера лжецом, когда Трамп начал отрицать знакомство с ним.

 

Нерівні умови: депутатські фонди як бюджетна "гречка" до виборів-2020

Існування депутатських фондів – пряме порушення принципу рівності умов під час виборів. Облаштувати дитмайданчик, замінити вікна, пофарбувати стіни в під'їздах будинків або видати готівку пенсіонерам – усе це місцеві депутати можуть робити нашим коштом, а подають як свою благодійність чи заслугу.

Импичмент Трампу, позиция Парнаса и очередная рокировка Путина в обзоре западной прессы от 16 января 2020

ИноСМИ пишут про назначенное на следующий вторник официальное начало судебного процесса против президента Дональда Трампа и про конституционные изменения Путина.

Стабілізація. Як команда Зеленського із "нових облич" перетворюється в типові

Ось і підкралася непомітно та мить, коли нова владна команда може не списувати усе підряд на досвід поганих попередників. І її успіхи чи невдачі уже напряму будуть пов`язані із нею самою

Застава на місцевих виборах зросла майже в 40 разів

Застава для кандидатів у мери Києва — понад 4 мільйони гривень

Богдан і Єрмак розпочали першу глобальну війну Telegram-каналів, - експерт

В Telegram-каналах розганяються чутки буцімто главу Офісу президента України Андрія Богдана можуть замінити на нинішнього помічника президента України, куратора відносин з Російською Федерацією Андрія Єрмака. Але насправді це не більше ніж піар-акція Богдана, з якою він повертається в інформаційний порядок денний

Страницы