Передовица

E-commerce покажет самый мощный рост в 2020 году

Пандемия позволила ритейлерам увеличить объемы онлайн-продаж, и на digital пришлось наибольшее количество точек соприкосновения с потребителями, говорится в совместном исследовании GroupM и Kantar. Завоевывать аудиторию электронной коммерции помогает реклама: более 50% респондентов признались, что она подает им идеи для новых покупок

Российские наемники, обвинение Виндмана и протесты в Хабаровске в обзоре западной прессы от 3 августа 2020

Западные СМИ пишут, что в Беларуси задержали наемников из ЧВК Вагнера, которые участвовали в боевых действиях на Донбассе. 

 

Між поганим та найгіршим: які наслідки для України можуть мати вибори у Білорусі

Наступної неділі, 9 серпня, у Білорусі мають відбутися президентські вибори. Чому вони є важливими для України?

Друга ліга. Що роблять партії Тимошенко, Ляшка, Смешка, Вакарчука і Шарія

В політиці, як у футболі: можна мати багато завзяття, найбільш "динамівське" із сердець, але бути абсолютно безпорадним перед своїми суперниками.

Як керівництво «УЗ» домовлялося з Соколовою про замовний матеріал: скріншоти листування

Журналістка та телеведуча Яніна Соколова оприлюднила скріншоти листування із представницею посадовця "Укрзалізниця", що стосувалася питання написання замовного матеріалу про нього.

Керівник ОП Єрмак, його заступник Тимошенко і помічник президента Шефір їздять на «номерах прикриття» – «Схеми»

Керівник офісу президента Андрій Єрмак, його заступник Кирило Тимошенко, а також перший помічник президента Сергій Шефір пересуваються на автомобілях із номерами, які не відображаються в базі Національної поліції.

Чого очікувати у 2 півріччі 2020 року? Інсайти від лідерів ринку маркетингових сервісів

Як у ситуації турбулентності утримати бізнес? Які стратегії запроваджувати у компанії, щоб навіть у такі часи розвивати агентство? Чого очікувати у другому півріччі 2020 на ринку маркетингових сервісів? 

Страницы