Передовица

Тренди соціальних мереж на 2024 рік

У Semrush випустили 40-сторінковий звіт про нову еру соцмереж та тренди на майбутній рік. В його основу лягли думки експертів з Kickstarter, Adobe та інших авторитетних компаній.

Як змінилося сприйняття України у світі та чи варто боротися з фейками

Війна вплинула на сприйняття України у світі, підтримку міжнародної спільноти та наративи у ЗМІ.

На Facebook з'явилися нові можливості для креаторів

A/B-тестування для Reels: Тепер Meta запускає A/B-тестування для Reels на мобільній версії Facebook. Користувачі можуть випробувати до чотирьох різних підписів і мініатюр для своїх Reels. Найкращий варіант визначається платформою і автоматично опубліковується, якщо користувач не змінює настройки.

Люди зовсім не проти, щоб їх дурили.

Після «Тайм» і статті Залужного у нас уже вкотре поламався наратив загальної ейфорії. Тріснули суспільні «рожеві окуляри».

Як тг-канал +Вертикаль, компліментарний до глави ОП Єрмака, собачиться із журналістами

На скрінах Вертикалі із дитячим лементом на мою адресу видно, що подивилося 278 тис., а лайк поставили 1 тис., наступний скрін дивимося: переглянули 98 тис., і 1,5 тис. лайків, ще один скрін 99 тис. побачило пост, а лайків поставили трохи менш як 3 тис.

Як російські "експерти" тягнуть країну насад до росії

Вважалось нормальним і правильним формувати цілий прошарок виборців, які, незважаючи на кількість смертей, втрат, на кількість злочинних дій росіян, шукатимуть у виборчих списках опжз-дженеріки.

Соцмережі та контент українців

Переходимо у диджитал, читаємо телеграм

Екзит-пол про результати парламентських виборів у Польщі: у чому «драматизм» ситуації

Зараз ще немає повних даних щодо результатів виборів у Польщі, а є лише результати екзит-полів. Поляки стояли в чергах до опівночі, щоб віддати свої голоси на парламентських виборах 15 жовтня, але, схоже, результат матиме драматичні наслідки як для Польщі, так і для Європи в цілому. Радіо Свобода/Радіо Свобода пропонує вам шість основних моментів історичної ночі...

Провайдери не зможуть транслювати ВВС, CNN, Discovery до їхньої реєстрації в Україні

30 вересня втратив чинність Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, який формувала Національна рада з питань телебачення та радіомовлення.

Страницы