Передовица

Історія "креативної" диверсії проти України

Україна рекламує ДНР та лякає мешканців ОРДЛО розстрілами. Історія "креативної" диверсії проти України, яка відбулася за гроші донорів та була схвалена Мінінформом.

Усі гріхи Гужви. За що переслідують відомого редактора

Поки інші справи проти Гужви мляво розслідувались, його вирішили взяти за банальне вимагання

Евросанкции, угрозы наблюдателям ОБСЕ и европейская оборонная инициатива в обзоре западной прессы от 23 июня 2017

Западные СМИ освещают начавшийся в Брюсселе саммит лидеров ЕС. Первые принятые решения касаются продления санкций против России и создании оборонительного фонда ЕС. Госдеп США высказал «глубокую обеспокоенность» системными угрозами, которые получают наблюдатели ОБСЕ от пророссийских сепаратистов.

Лайфхак для журналистов-зрадофилов

За три года войны журналисты в Украине растеряли весь капитал доверия и уважения, который они заслужили на Майдане.

Коли сім'я Тігіпків очолить гей-парад з плакатом "Долой гражданскую войну!"

Схоже, теза про "громадянську війну" в Україні, запущена днями на ЛГБТ-параді, потрапила на благодатний грунт для всіх латентних "ватників", які засіли на різних посадах в нашій державі

Uber=сексизм. Чому одна з найбільших IT-компаній світу зневажає жінок

Останній рік був не найвдалішим для компанії Uber: звинувачення у шпигунстві за клієнтами, сексуальних домаганнях, згвалтуванні і сексизмі. Чому найбільший у світі сервіс таксі потонув у скандалах

Лідером з розміщення джинси у травні 2017 став Опозиційний блок

Рівень матеріалів з ознаками замовлення в інтернет-ЗМІ скоротився на третину в порівнянні з попереднім періодом моніторингу (лютий 2017 р.) і склав 61 матеріал за тиждень (попереднього періоду 99 матеріалів), натомість у друкованих значно зріс і склав 17 матеріалів за тиждень (попереднього періоду 7 матеріалів).

Финансовая дыра Приватбанка, обязательства Макрона и маневры Трампа в обзоре западной прессы от 22 июня 2017

Иностранная пресса продолжает внимательно следить за американским законопроектом, который должен ужесточить санкции США против России и заблокировать возможность их ослабления Трампом. По мнению западных журналистов, это как-то связано с предполагаемой встречей Путина и Трампа на саммите G20 через две недели. СМИ также анонсировали встречу в Нормандском формате в ближайшие дни.

Страницы