Передовица

Як українці реагують на новини під час інформаційної війни — дослідження британки Джоанни Шостек

«Новинам на цьому сайті, в принципі, довіряти можна. Але кому краще від того, що це правда?» — сказав один із респондентів в інтерв’ю, рефлексуючи щодо новинних повідомлень у ЗМІ. Чим обумовлений вибір джерел інформації і що впливає на довіру до них — вивчала британська дослідниця Джоанна Шостек.

Ликвидация Вороненкова, условия МВФ и угрозы Лукашенко в обзоре западной прессы от 24 марта 2017

Иностранная пресса пишет об очередном убийстве критика Путина – Дениса Вороненкова. Скрывающийся в Украине, опальный российский депутат был готов давать свидетельские показания против Януковича и российской агрессии на Украине. Лукашенко угрожает белорусским протестующим «суровыми мерами».

Декоммунизация - удар по российской пропаганде

Путинская пропаганда оболгала все, что могла, дабы постараться обелить себя и свои, очередные кровавые преступления, но уже в оккупированных районах Украины. 

«Жінки з України сексуальні, покірні й пробачають зраду» – скандал на телешоу в Італії

Рим – В Італії на першому каналі державної телекомпанії змушені були закрити телешоу після того, як там «проаналізували», чому багато чоловіків обирають не італійок, а уродженок Східної Європи, зокрема українок. У програмі стверджувалося, що «жінки зі Східної Європи сексуальні, покірні й пробачають зраду». Ця теледискусія спричинила скандал, після чого керівництво каналу вибачилося за неетичне висвітлення теми, а шоу закрили. За даними статистики, в Італії серед наречених-іноземок кожна друга походить зі Східної Європи, 12 відсотків із них прибули з України.

ІМІ назвала найчесніші ЗМІ України

За результатами лютого 2017 року рейтинг українських загальнонаціональних сайтів за рівнем дотримання професійних журналістських стандартів очолили відразу три інтернет-ЗМІ — «Українська правда», «Ліга» та Укрінформ, у яких 76% матеріалів написані без жодних порушень.

Запрет Самойловой, «конфиденциальная стратегия» Манафорта и момент истины для Трампа в обзоре западной прессы от 23 марта 2017

Иностранные СМИ опубликовали материалы пророссийскую деятельность на Пола Манафорта. Согласно документам, бывший советник Трампа все эти годы получал вознаграждение за продвижение российских политических интересов в США, Европе и постсоветских странах. Джо Байде заявил, что для Трампа настал момент истины.

Страницы