Передовица

Очевидное вероятное: Это должны быть последние бумажные выборы

Безусловно успешным признан опыт применения электронных процедур и в маленькой Эстонии, и в огромной Бразилии. В обеих странах электронный способ подачи голосов является основным.

Як знищили провідний новинний бренд Угорщини

Вже понад два десятиліття Index.hu є найпомітнішим онлайн-медіа в Угорщині. Його попередник запрацював у 1995 році під назвою «Internetto», а теперішня назва веб-сайту новин з’явилася в 1999 році.

10 итогов местных выборов-2020

Результаты экзитполов по всей стране дают возможность подвести предварительные итоги избирательной кампании и сделать первые выводы. Один из них - Зеленский утратил влияние как лидер.

Гроші на вітер. Чому програли Палиця і Пальчевський?

Кількість реклами двох головних лузерів цієї кампанії зашкалювала. Але вони зуміли повторити подвиг Королевської і її знаменитої мрії

Результати екзит-полів: в яких містах відбудеться другий тур виборів

За даними екзит-полів, вибори пройдуть у Києві, Одесі, Миколаєві, Львові, Дніпрі, Кривому Розі, Ужгороді, Чернівцях і Черкасах. 

Местные выборы, ультиматум Лукашенко и «дерзость» Анкары в обзоре западной прессы от 26 октября 2020

Западные СМИ пишут, что белорусская оппозиция призвала к общенациональной забастовке после отказа Лукашенко выполнить ультиматум и сложить полномочия.

 

Кабінки для голосування з "ганчірок" і торгівля голосами: головні конфузи дня виборів в Україні

На місцевих виборах в Україні, які проходять у неділю, 25 жовтня, явка виборців вранці була невисокою, однак на виборчих дільницях уже зафіксовані конфузи.

Атаки Великобритании, «главный злодей» и белорусские протесты в обзоре западной прессы от 23 октября 2020

Иностранные журналисты пишут, что Великобритания совершала адекватные кибер-атаки на Россию, чтобы «поднять цену ее агрессии».

 

Битва соціологій: як будуть проводити екзит-поли на виборах 25 жовтня

Проводити всеукраїнські виміри - безглуздо, соціологи будуть діяти локально

Медведчук та Шарій. Кампанія фейків про "російську вакцину"

Третій тиждень в проросійських медіа триває інформаційна кампанія, якою просувають так звану «російську вакцину» від коронавірусу. Напередодні Інститут масової інформації видав перший матеріал на цю тему. У другому експерти ІМІ розбирають фейки та маніпуляції, які в рамках цієї кампанії дезінформації озвучують політики і «експерти».

Страницы