Дехтяренко Артем

Народився 2 листопада 1990 року.

2013 - 2014 роки розпочав кар'єру у журналістиці  зроботи у виданні «Коммерсантъ-Украина»

2014 - 2016 роки -  онлайн-видання «Апостроф»

2016 - 2019 роки - працював у пресслужбі Секретаріату Кабінету Міністрів України та Офісі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, де пройшов шлях від референта до заступника завідуючого відділом взаємодії у сфері публічних комунікацій СКМУ. Брав участь в розробці бренду «Ukraine NOW», формуванні урядової комунікаційної стратегії «Єдиний голос».

2019 рік - на парламентських виборах Дехтяренко балотувався від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана».

2019 рік - радник з питань медіа, комунікації реформ та PR міністерки соціальної політики України Юлії Соколовської. За час його роботи розробили новий бренд та логотип відомства, запустили сторінки Міністерства в Telegram і Twitter, оновили роботу в Facebook.

2020 рік - в уряді Дениса Шмигаля, Артем Дехтяренко працював у Міністерстві охорони здоров’я: спочатку радником Іллі Ємця, а потім – Максима Степанова. Водночас він обіймав посаду речника відомства. За цей час МОЗ започаткувало традицію щоденних брифінгів Максима Степанова, запустили загальнонаціональну кампанію «Підтримую лікарів», а також телеграм-канал й вайбер-спільноту «Коронавірус.інфо»

1 лютого 2021 року -  начальник Управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю, речником Служби безпеки України. 

Має сторінку на Фейсбук