Плахова Олена


Директор з корпоративних комунікацій «Нової пошти»

Почала працювати з 18 років. Має освіту в області комунікацій, а також педагога та психолога.

Олена Плахова має 19-річний досвід роботи в комунікаціях, успішно керувала цим напрямком у великих українських компаніях, зокрема – у групі компаній «Континіум», Corum Group «Євроцемент груп Україна», «Хімагромаркетинг», «Таврида Електрик» і StarLightMedia. Навіть працювала на посаді генерального директора Київського гольф-клубу Golfstream. 

Під її керівництвом була реалізована низка глобальних проєктів: супровід виходу компаній на міжнародні ринки, ребрендинг, трансформація корпоративних культур, зміна соціальної поведінки співробітників певної групи, комунікації змін бізнес-моделі, моделі управління компанією, GR-проєкти. Серед основних компетенцій пані Олени – стратегічне управління репутацією і робота з кризами.  

Олена Плахова двічі була включена до списку трьох кращих бізнес-леді серед PR- і маркетингових директорів України.

З 2013 року - працювала директором з корпоративних комунікацій і членом правління групи компаній Corum Group з гірничодобувної галузі.  

1 червня 2018 року - 15 березня 2019 року роботу на посаді директора з корпоративних комунікацій медіагрупи StarLightMedia. Це була нова посада в групі, як і весь підрозділ з корпоративних комунікацій, яким починала керувати пані Плахова.

З 25 лютого 2020 року приєдналася до команди "Нової пошти" і очолила новостворений підрозділ щодо розвитоку внутрішніх і зовнішніх комунікацій групи та її компаній. «Мене надихають цілі, які поставили співзасновники. «Нова пошта» — це компанія, яка ніколи не задовільняється досягнутим і завжди хоче ще краще і більше. Така атмосфера додає драйву. Мені це подобається», — заявила Олена Плахова.