Оліфіра Світлана

Психолог, тренер, консультант, комунікаційник

Народилася у Києві

У 2002 році закінчила гімназію №5 у Прилуках

 2002 - 2008 вивчала психологію у Київському міжнародному університеті

Кар'єра

Має досвід психологічної практики, консультування та тренінгів з особистісного розвитку із 2011 року. Спеціалізується на «особистісних, міжособистісних проблемах, сімейних відносинах, перехідних періодах, особистісній еволюції». На одному із сайтів, які пропонують послуги психологів, можна зустріти інформацію, що пів року тому консультація Світлани Оліфіри коштувала 700 гривень.

Має великий досвід у сфері комунікацій та PR.  

«Майже десять років я працюю у сфері політичної журналістики, тож знаю цю кухню не лише зовні, а й зсередини. Це дозволило мені виховати в собі толерантність до оточуючих, уміння піднятися над ситуацією та тверезо проаналізувати те, що відбувається. Робота з політичними лідерами та активними громадянами дала мені розуміння процесів самоорганізації та саморегуляції, що відбуваються в суспільстві. З недавніх пір я є заступником виконавчого директора Асоціації політичних психологів України», - сказано в тодному з досьє Світлани Оліфіри.

2005 - 2008 -  спеціаліст інформаційного департаменту Центрального виконавчого комітету блоку "Наша Україна"

2013 - 2015 - заступник виконачого директора Асамблеї політичних психологів України 

2019-2023 - керівник Управління зовнішніх комунікацій в компании "НАБУ". Звільнилася у червні 2023

Нагороди

У 2022 році «Антикорупційна школа НАБУ» визнана кращою антикорупційною ініціативою року за версією EPAC and EACN у 2022 році. Нагородження відбулося в межах 21-ї щорічної конференції EPAC/EACN, що відбулася в Кишиневі (Молдова) 23-24 листопада.

«Ми пишаємося цією відзнакою та дякуємо Антикорупційній ініціативі ЄС — основному партнеру проєкту, а також колегам із САП, ВАКС, НАЗК та АРМА, завдяки яким школа була антикорупційною на 100%! Також вдячні усім міжнародним експертам, представникам антикорупційних ГО, журналістам та адвокатам — без вашої участі проєкт не був таким успішним і корисним», — зазначила керівник Управління зовнішніх комунікацій Світлана Оліфіра.

Додатково

Є співавторкою двох «Живих книг», автором проекту In&Out Centre (Центр свідомої еволюції). Світлана є членом правління ГО «Жіноча Професійна Ліга» та учасником Жіночої Підприємницької та Інтелектуальної Спільноти (Спільнота).

Захоплення

Оліфір захоплюється мотогонками, польотами на двомісному літаку, грою на барабанах і навіть балетом. «Для мене найцікавішим є життя в усіх його проявах, — розповіла Світлана журналісту „ВЗ“. — Тому мої хобі такі різнопланові». Багато з цих хобі «ростуть» із дитинства дівчини".

"З дитинства я захоплювала­ся музикою, але у музичну шко­лу не потрапила, — розповідає Світлана. — Ми з подругою самотужки робили різні музичні інструменти з усьо­го, що було вдома, — різних склянок, ба­няків. Згодом, будучи студенткою уні­верситету, я знайшла музичну школу для дорослих, куди й пішла вчитися гри на ударних. Ходила туди років зо три. Тепер граю на ударних у музичній групі YouNite. Ми там усі дівчата. Граємо для себе і вла­штовуємо «квартирники» — камерні кон­церти у колі друзів. Виступаємо, коли мої друзі і знайомі з компанії мотоциклістів влаштовують змагання, граємо для них", - говорить Світла Оліфіра

У 2020 році взяла участь у змаганнях Cossacks Pitbike Cup і фінішувала сьомою з дванадцяти учасни­ків в останньому етапі

Фото з архіву Світлани Оліфіри.

За словами Оліфір "мотоцикл — це не просто хобі, це стиль мого життя",  "літати — моя дитяча мрія", "балет — це мій спосіб почути внутріш­ню тишу".
 

Фото з архіву Світлани Оліфіри.

"Іду життям у ритмі джазу. Люблю великих кудлатих псів. Я вірю: Світ врятує кохання. Адже в кожному є його початок", - так характеризує себе Світлана Оліфіра.

Фейсбук-сторінка Світлани Оліфіра