У БПП вважають, що Саакашвілі своїми заявами міг зірвати запровадження санкцій проти Росії

"Міхеіл Саакашвілі своїми заявами у США міг зірвати запровадження санкцій проти Росії", – вважає Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов. Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна», - повідомляє PRпортал 

Зокрема він зазначив, що усім відомо, що Президент США підписав закон про посилення санкцій по відношенню до Російської Федерації. «Ключове в цьому законі, що тепер, Сенат і Конгрес будуть задіяні у будь-яких спробах зняття, або пом’якшення таких санцій. Це надважливо», - додав політик.

Водночас Артур Герасимов наголосив, що перед цим, пан Саакашвілі зробив заяву для американських ЗМІ, що українська влада втручалась у перебіг виборів Президента США.

«По-перше, хотів би нагадати, що більш за все втручався Сергій Лещенко, який є членом команди Саакашвілі. Є важливий аспект, будь-яка необережна заява у такі моменти може нашкодити. І саме перед тим, як Президент США мав поставити підпис під документом по запровадженню санкцій, робити подібні заяви, як зробив Саакашвілі – це, як мінімум, була недалекоглядно», - наголосив парламентар.

Артур Герасимов також прокоментував діяльність Міхеіла Саакашвілі на посту Голови ОДА Одеської області.

«Хочу навести тільки один приклад: коли пан Саакашвілі був керівником Одеської ОДА у нього була вся повнота влади. Включно з силовим блоком. І тут він нагадав мені капітана підводного човна, який очолив підводний човен і після цього сказав: ви йдіть воюйте, а у мене прийом в американському посольстві. Це не правильно, бо Губернатор має денно і нощно має працювати на місці», - зазначив політик.

Артур Герасимов переконаний, що у ситації з Саакашвілі не можна допускати подвійних стандартів.

“Наведу приклад: коли розглядаються резонансні питання, наприклад зняття депутатської недоторканості з окремих депутатів. Треба знімати депутатську недоторканість. Парламент, не дивлячись на те, що було дуже багато критичних запитань до певних випадків, парламент повністю проголосував за зняття депутатської недоторканості з депутатів. Що ми бачимо зараз? Приймається юридичне вивірене рішення. І після цього піднімається ціла хвиля, що це рішення є невиваженим, є невірним. Вибачте, є юридичні аспекти. Якщо анкета Саакашвілі, це покаже розслідування, була чи підроблена, чи були внесені невірні дані, чому ми маємо допускати подвійні стандарти?! В нашій країні усі мають бути рівні перед законом», - переконаний політик.

Щодо заяв Саакашвілі про те, що його документи були кимось сфальсифіковані, Артур Герасимов наголосив: “Такі документи – це документи суворої звітності. Вони зберігаються у спеціалних місцях. Тому я думаю експертиза покаже і ми все чітко зрозуміємо».

«Якщо ми говоримо про справжній патріотизм, не дивлячись ні на що ця людина, розуміючи, що у Сполучених Штатах, за кілька днів до підпису знаходиться надважлвий для України закон, при чому зауважте, надважливий для боротьби з російською агресією – це закон про запровадження санкцій проти Російської Федерації, ця людина робить заяви, чітко розуміючи, що заяви можуть зашкодити підписанню. При цьому ми не можемо сказати, що Міхаіл Саакашвілі недосвідчений політик», - заявив Артур Герасимов.

Источник: 
PRпортал