Терорист Бєс пообіцяв відрізати мені голову і грати нею у футбол на Хрещатику – Артур Герасимов

«В інтерв’ю журналістам терорист Бєс заявляв, що відріже мені голову та буде грати моєю головою на Хрещатику». Як повідомляє PRпортал, про це в ефірі телеканалу NesOne заявив лідер фракції БПП Артур Герасимов відповідаючи на звинувачення  лідера фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко у зв’язках з донецькими сепаратистами

Артур Герасимов заявив «що у 2012 році Ігор Бєзлер, як і сотні інших людей з Горлівки в Донецькій області, працювали у моїх структурах, але це було за два роки до того, як водій Ігор Бєзлер став ватажком сепаратистів Ігорем Безлером на призвістко Бєс».

В той же час Голова фракції БПП зауважив, Юлія Тимошенко привела в українську політику чимало людей, які нанесли непоправної шкоди державі Україна. «Хочу нагадати, що саме Юлія Тимошенко у 2006 році відкрила шлях у велику політику Павлу Лєбєдєву, який з 2012 до 2014 року на посаді міністра оборони України робив усе для знищення української армії і зараз переховується в Росії», - сказав політик.

Як повідомлялося в інтерв'ю PRпорталу Артур Герасимов ще у листопаді 2014 року заявив, що Ігор Безлєр працював у нього водієм і у нього на лобі не було написано про плани та наміри стати терористом.  

Источник: 
PRпортал