Горковенко Володимир

Журналіст, спеціаліст с комунікацій, політтехнолог

Народився  24 листопада 1975 року на Волині.

Освіта — Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (1993–1998) та Університет економіки та права КРОК (2005-2008)

Кар'єру розпочав у 1994 році репортером на ТРК «Аверс» (м. Луцьк). 

З 1995 року працював у програмі «Вікна» (ММЦ «Інтерньюз»)

З 2001 року працював журналістом, спеціальним кореспондентом та керивником відділу политики Інформаційно-аналітичної служби телеканалу «Інтер»

З 2007 року - журналіст програми "Факти" та "Факти тижня" каналу ICTV.

З лютого по червень 2014 року — працював на телеканалі «Україна» після чого заявив про завершення кар'єри журналіста

У 2014 році працював у центральному штабі кандидата у Президенти Петра Порошенка. 

3 2014 року по травень 2019 року — завідував відділом, а згодом керівник департаменту Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Петра Порошенка. Має 4-й ранг держслужбовця.

У вересні 2018 року у деяких медіал з'явилася інформація, що Володимир Горковенко керує кампанією по "відбілюванню" іміджу Голови Федерації футболу України Андрія Павелка проти якого, саме в той час, воював Григорій Суркіс за право і далі залишитися представником України в УЄФА. У підсумку Григорій Суркіс програв цю боротьбу Андрію Павелку.

Відомо, що Володимир Горковенко провів ряд успішних виборчих кампаній як під час місцевих так і під час загальнонаціональних виборів. Йому приписують створення армії порохоботів. Втім, в інтерв'ю "4 каналу" він це заперечив і заявив: "Порохоботи здивувалися, коли дізналися, що я пишу за них тексти"

А кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко у 2019-му назвав Володимира Горковенка "креативним мерзотником" та "послідовником Манафорта". «Есть штаб, который возглавляет президент. Там сидит команда креативных мерзавцев, в которой есть Владимир Горковенко и другие подобные. Они эти все вещи делают. Мотивация у них одна: себя уже не отмоем, так давайте замараем кого-то еще», - заявив Анатолій Гриценко у березні 2019 року в інтерв'ю виданню «Гордон».

У 2019-му, гендиректор телеканалу 1+1 Олександр Ткаченко заявив, що позиватиметься до суду на діючого Президента Петро Порошенко за те, що той без запрошення прийшов на ток-шоу "Право на владу". Організатором цієї провокації керівник "плюсів" назвав Володимира Горковенка

4 травня 2019 року призначений членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. 24 травня президент Володимир Зеленський скасував указ президента Порошенка про призначення Горковенка членом НРУТР.

27 травня 2019 Володимир Горковенко оскаржив своє звільнення у Верховному суді України.

19 грудня 2019 Верховний суд України визнав незаконним указ Володимира Зеленського про скасування указу Петра Порошенка щодо призначення Володимира Горковенка