Димов Валерій

Політичний експерт, директор центру суспільно-інформаційних технологій "Форум"

Народився в Миколаєві 19 жовтня 1965 року

Навчався у середній школі №9 Миколаєва

У 1987 році  вступив на філософський факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де отримав диплом за спеціальністю "філософ, викладач філософії".

У 1995-му закінчив аспірантуру Київського національного економічного університету, навчався в Академії державного управління при Президентові України. 

Займався підприємницькою діяльністю в сфері реклама і політичної реклами. 

У 2005 році, після Помаранчевої революції, Валерій Димова призначили на посаду Директора Фонду соціального захисту інвалідів, але вже в жовтні 2006 року він написав заяву про відставку з цієї посади на знак протесту проти призначення Віктора Януковича прем'єр-міністром України. 

З 2008 по 2009 роки очолював Аналітичне управління ЦВК НС "Наша Україна". 

З моменту вступу в університет і до сьогоднішнього дня Валерій Димов займається активною громадською діяльністю і є головою центру "Форум". 

"Будучи філософом за освітою і за покликанням, добре знаю і пам’ятаю, що головним завданням філософа є не лише пояснювати світ, а змінювати його – на засадах справедливості і суспільного блага. Будучи активним громадянином України,  не міг, не можу і не зможу стояти осторонь тих проблем, викликів і загроз, які стояли і стоять, а останнім часом ще й посилилися, перед моєю країною, а значить і переді мною.", – стверджує політичний експерт.

У 2020 опинився в рейтингу ТОП-50 політичних експертів і аналітиків за версією порталу "Коментарі"

Активний учасник вечірніх ток-шоу інформаційних каналів

Має сторінку на Фейсбук