Байдала Наталя


Директор з маркетингу та комунікацій в Україні та Молдові Mastercard

Народилася 8 квітня.

У 1992 році закінчила школу у Житомирі. Навчалася у Житомирському педагогічному університеті.

У 2011 році Наталя почала свою кар'єру в маркетингу на посаді маркетинг-менеджера представництва Masterсard Europe в Україні. 

З 2014 року була призначена на посаду директора з маркетингу Masterсard в Україні та Молдові.

З 2015 року - відповідала за маркетинг на інших ринках, які перейшли в управління київського офіса компанії: в Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані та Узбекистані.

З 2013 до 2018 року Наталі і її команді вдалося збільшити Top of mind упізнаваність бренда в 3 рази: сьогодні вже кожен третій українець називає ім'я компанії без попередніх підказок. Крім того, протягом чотирьох років поспіль українські користувачі визнають Masterсard кращою платіжною системою (за результатами всеукраїнського рейтингу «Українська народна премія»).

У 2016 році команда Наталі Байдали отримала 4 нагороди Effie Awards Ukraine, за промо з використанням спонсорського активу Зоряних Війн, а також за Безцінний Сюрприз і просування безконтактної оплати в метро, а також в номінаціях «Краща маркетинг команда» і «Бренд Року».

У компанії Masterсard Наталя Байдала керує роботою маркетинг-департаменту, який щорічно реалізує понад 400 проектів в Україні та Молдові.

У 2017 році - голову журі Індустріальної вертикалі міжнародного фестивалю маркетингових і digital комунікацій WOW DONE AWARDS 2017

У 2021 році - член Grand-журі Effie Awards Ukraine 2021 

Має сторінку у Фейсбук.