Суд визнав незаконним указ Зеленського про скасування указу Порошенка

Призначений п’ятим президентом України Петром Порошенком член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Горковенко заявив, що оскаржив у суді указ президента України Володимира Зеленського про своє звільнення

"Святий Миколай приніс поганий подарунок Володимиру Зеленському. Сьогодні він програв суд.Верховний Суд частково задовольнив мій позов до Президента України і ухвалив рішення, яким визнав протиправним та скасував Указ Володимира Зеленського, яким він скасував Указ про моє призначення членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення.Це перше судове рішення щодо скасованих Указів Зеленського", -повідомив Горковенко на власній сторінці у Фейсбук

Володимир зайважив, що тепер Зеленський повинен подати у відставку, як і обіцяв

"Тепер стає зрозумілою, навіщо була провокація із фейком у Kyiv Post. Щоб відвернути увагу від прогнозованого програшу. Оскільки тоді можна пригадати відому заяву Володимира Зеленського: «якщо я порушу Закон - я піду у відставку». Це він сказав під час виборів в ефірі на ток-шоу «Право на владу». Тепер факт порушення закону встановлено судом. А тут три крапки…", - пояснив Горковенко.

Як писав PRпортал, Президент України Володимир Зеленський скасував призначення екс-співробітника адміністрації Петра Поршенка Володимира Горковенка на посаду члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Крім того, він скасував указ Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Нацради і звільнив його з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

4 травня з’явився указ на той час президента Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Юрій Артеменко, який був головою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення і був призначений у 2014 році за квотою президента, 4 травня оголосив про свою відставку через втому і пропозицію перейти на іншу роботу.

Того ж дня Порошенко призначив членом Нацради завідувача відділу головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимира Горковенка.

Артеменка натомість призначили на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Источник: 
PRпортал