PRтяпство

Під час трансляції, яка включала відео затемнення, один з роликів неочікувано показав чоловіка, який закриває сонце яєчками знизу. Цей епізод здивував як ведучих, так і глядачів.  
11 часов 8 минут назад
Юлія Дрига вказала ціни своїх речей: капелюшок за 18 тисяч гривень, повідок для собачки за 200 доларів, $5000 годинник Cartier та $1500 сумочка Louis Vuitton.
11 часов 39 минут назад
У Франції прийняли закон, який забороняє скаржитися приїжджим до суду на гамір, який лунає від ферм. Раніше містяни, як приїжджали у село “за тишею і спокоєм”, завалювали суди скаргами на корів, півнів та трактори. Тепер цьому поклали край на державному рівні. 
1 день 11 часов назад
Один із найбільших музеїв сучасного мистецтва у Європі — Пінакотека сучасності — звільнив 51-річного працівника технічної служби за те, що він повісив у галереї власну картину.
2 дня 14 часов назад
Співачку та власницю бренду Fenty Rihanna розкритикували за те, що вона знялася для обкладинки весняного випуску видання Interview Magazine у відвертому образі монахині.
2 дня 21 час назад
У сюжеті місцевого телеканалу йдеться про те, що під виглядом масажу в будинку функціонує справжнісінький бордель.
3 дня 22 часа назад
У Ватикані під час Великодньої служби стався надзвичайний випадок із Папою Римським Франциском. Відео, яке швидко поширилося в Мережі, зафіксувало момент, коли масивна ікона Ісуса Христа раптово впала перед главою католицької церкви.
6 дней 21 час назад

Страницы