Директора з соцмереж Білого дому розкритикували за поширення фейкового відео

Директор з соцмереж Білого дому Ден Скавіно-молодший (Dan Scavino Jr.) поширив у Twitter фейкове відео про ураган Ірма, пише Media Sapiens
 

У твіті йшлося, що на відео зображено затоплений міжнародний аеропорт Майамі під час урагану Ірма. Однак користувачі в мережі заперечили, що це відео було зняте в аеропорту Мехіко під час одного з попередніх штормів, пише Huff Post. Міжнародний аеропорт Майамі через свій офіційний акаунт в Twitter також заперечив, що на відео зображено їх аеропорт. Невдовзі допис зі сторінки Дена Скавіно було видалено. Директор з соцмереж при цьому не став вибачатися, а свою помилку пояснив тим, що отримує сотні відео та фото.

Міжнародний аеропорт Майамі подякував чиновникові за видалення фейкового відео, але користувачі продовжили критикувати Скавіно. «Ви сподіваєтесь, що "Директор Білого дому з соціальних медіа" мав би знати більше про верифікацію відео, перш ніж ділитися ним і тегати в дописі президента» - написав продюсер каналу MSNBC у Twitter.  «Ви зобов'язані "перевірити" перш ніж публікувати. Буквально це ваша робота. Ваш твіт перекреслює все це. І це не гаразд», - написала інша користувачка.

Ден Скавіно відомий також тим, що регулярно критикує медіа, зокрема CNN та The New York Times, за «поширення фейкових новин». Один з коментаторів у Twitter іронічно зауважив, що канали MSNBC чи CNN можуть бути джерелами реальних новин.

 

 
 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment