Бикова Анне


Засновник і директор політичного агентства AG group, політехнолог, фахівець з комплексного проведення виборчих кампаній.

Народилася 4 листопада 1992 року в Києві

Освіта:
2012 рік - пройшла курс «законотворча діяльність» в Інституті законодавства Верховної Ради України.
2013 рік - з відзнакою закінчила КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «міжнародна економіка».
2014 рік - з відзнакою закінчила навчання в YorkUniversity в м. Торонто (Канада) за фахом «міжнародні відносини».

Професійна діяльність:
2011 - 2014 рр. -  консультант народного депутата на держслужбі (7-й ранг 4-ї категорії) у Верховній Раді України.
2014 рік - разом з колегами – політологами та експертами заснувала й очолила політичне агентство AG group.
2015 рік – колумніст журналів «Фокус», «Грушевського 5», «People In».
2017 рік - потрапила до списку  "політологів" та "експертів", що працюють Москву за регулярну участь вефірах 112 Україна, NewsOne, а пізнаше ZIK та НАШ. Хоча Анне Бикову можна помітити на  каенал "Київ", 4 канал та 8 канал
2018 рік - робота в експертному пулі в штабі кандидата в Президенти Юлії Тимошенко. Разом з чоловіком Сергієм Биковим брала участь у написанні програми "Новий курс"
2020 рік - під час місцевих виборів політтехнолог партії Шарія. У вересні 2020 року вона не пустила на конференцію київської організації Партії Шарія журналістів руху ЧЕСНО. Згідно розслідування Бігус.info та "Нового времени" Анне Бикова та її чоловік Михайло Железняк координували роботу пулу експертів, котрі за гроші в основному на телеканалх Віктора Медведчука вихваляли партію Анатолія Шарія

Має сина. Була заміжня за експетом Сергієм Биковим. Розлучилася. У жовтні 2019 року вийшла заміж за Михайла Железняка, котрий є засновником і керівником Київської Академії політичних перспектив.