Кремлівські "телеконсерви": список "політологів" та "експертів", що працюють Москву

"Вони не вилазять з екранів каналів 112, NewsOne (найвищі з них - "Інтер" та "Україна"), шпальт та стрічок Українських Новин, Страна.ua та низки інших сайтів, які фінансуються Медведчуком або його партнерами з "Опоблоку". Де проштовхують тези в стилі "план Медведчука врятує Україну", "міру-мір", "пора миритися з РФ" тощо. За ними я й відслідковую цю шваль". Про це написав у себ ена фейсбук-сторінці ведучий телеканалу Еспресо Богдан Буткевич

Журналіст запропонував перелік так званих "політологів" та "експертів", які, судячи з контент-аналізу, співпрацюють, на його думку, зі штабом Віктора Медведчука.

До цього списку увійшли: Кость Бондаренко, Михайло Погребинський, Василь Німченко (заступник голови "Украинского выбора»), Руслан Бортник, Сергій Биков, Анне БиковаВалентин Гладких, Олексій Якубін, Олександра Решмеділова, Олег Постернак, Кирило Молчанов, Андрій Мишин, Віталій Усенко, Юлія Комарова, Олексій ВороненкоАнатолій Тищенко, Олексій Краснопьоров, Євген Заїка, Володимир Гавриш, Максим Гольдарб, Павло Карназицький, Юрій Мороко, Микола Спиридонов, Наталія Белоус, Дмитро Воронков, Володимир Воля, Олександр Радчук, Антон Кучухідзе, Оксана Богданова

Богдан Буткевич стверджує, що "коли я написав пост з цією інформацією у себе на основному акаунті Bogdan Butkevych в Facebook, щоб зупинити розповсюдження інформації, вони влаштували бот-атаку проти мене. Через що пост був видалений, а мій профіль - заблокований на місяць"

Журналіст звернувся до "всіх редакторів всіх видів ЗМІ, всіх гостьових редакторів телеканалів та радіостанцій, колег та, звичайно, глядачів/слухачів гребувати будь-якою співпрацею з цими прислужниками кума Путіна".

Учасники Списку Буткевича одразу почали спростовувати свою причетність до Віктора Медведчука. Зокрема Константин Бондаренко написав: "Нєкий Богдан Б. ощасливив людство "списком Медведчука". Я у цьому списку на почесному другому місці (хоча в житті лише раз спілкувався з Медведчуком - і то мимохідь, випадково перетнувшись у лобі готелю). Знаючи ситуацію на ринку консалтингових і політтехнологічних послуг, можу сказати, що із опублікованого списку не більше п'яти чоловік знають Медведчука особисто. Що стало критерієм відбору у список? Туди потрапили усі, хто виступають за мир, відновлення економічних стосунків з Росією тощо. Тобто, люди зі здоровим глуздом".

Кость Бондаренко припустив, "що, насправді, агентом Медведчука є саме пан Б, бо він намагається здорову і конструктивну позицію - позицію миру, позицію, яку поділяють мінімум дві третини громадян України, - ототожнити з іменем Медведчука і таким чином підвищити його рейтинги"

"Можу також припустити, що свої висновки пан Б і подібні до нього роблять з печерних переконань та власної інтелектуальної обмеженості. Ну - значить саме про таких сказав свого часу міністр закордонних справ держави-агресора: "Дебіли, Б!", - написав Кость Бондаренко

Валентин Гладких прямо не спростував співробітництво з Віктором Медведчуком, а лише саркастично порадив увіковічнити подвиг журналіста.

"...відчуваючи відповідальність перед прийдешніми поколіннями українських патріотів, мушу наполягати на необхідності увіковічнення героїчного вчинку Богдан Буткевич, який самостійно, завдяки дивовижним інтелектуальним здібностям та аналітичному складу розуму викрив цілу когорту глибоко законспірованих ворогів України, в тому числі і мене - негідника, який мав зухвалість мати власне бачення Мінських угод, плану Мореля та плану Медведчука, відмінне від того ортодоксального бачення, яке визначено єдиновірним ЦК КПСС, ой, вибачте, паном Буткевичем", - написав Валентин Гладких 

Виконавчий директор Украинского Институту анализу та менеджмента политики Руслан Бoртник, який зайняв топову позицію у Списку Буткевича таке визнання в одному з кломентарів прокоментував коротко: "Брехня, тупість й "шатун". 

Більш розлого відповіда співробітниця Руслдан Бортника по його ж Інституту Олена БронницькаУ себе на Фейсбук вона написала: "Богдан Буткевич, чем выискивать врагов в студиях других каналов, смотрите на свой и кайтесь . Позорно работать на канале человека, который в обнимку с Дмитрием Киселёвым, сидел и рассказывал,что Гонгадзе никто не похищал и не убивал и что он гуляет по заграницам".

Олена Бронницька порадила Буткевичу "відкрити очі", бо "ворог ближче, аніж здається"

«Це дуже схоже на «розбірки» експертів: не виключаю, що Арсен Аваков та йоо технологи вирішили очорнити політологів, знецінивши позиції тех з них, хто не підтримує позицію «Народного фронту», — заявив проросійській газеті Вести медіаексперт та політтехнолог Дмитро Раїмов.

С цією думкою згоден політолог та фігурант списку Буткевича  Микола Спиридонов: «Зросла конкуренція, деякі експерти починають працювати ліктями  — це спроба дискредитації, і приблизно місяць тому декілька експертів вже збирали прес-конференцію, щоб розповісти, що я та Руслан Бортник — «неправильні» політологи, — сказав тим само Вістям  Спиридонов. 

Стаття у газеті Вести називалася: "Я тебя, сепаратиста, знаю". Кто начал новый виток поиска врагов государства

Богдан Буткевич розцінив це як "імперія наносить удар у відповідь.

"Добряче, значить, наступив я на хвіст кремлівський змії зі своїм #СписокБуткевича, якщо вони розродилися відповіддю у одному з найбільших своїх смітників. Статєйка там шедевральна) Зрозуміло, що то всьо Аваков, народний фронт і що я радикал, який запропонував всіх вбити на Донбасі. Але особливо проржав з цієї фрази: "Обращают внимание несколько «случайных» совпадений: «черные списки» появились с промежутком в несколько дней". Це про те, що мій список з'явився через кілька днів після старту кампанії Закрий пельку Кремлю.", - написав Богдан Буткевич

"Це ж яким ідіотом треба бути, щоб не прочитати, що прямо в самому пості, де писав про свій перелік, я написав: "Ця публікація зроблена в знак моєї підтримки кампанії "Закрий пельку Кремлю", - написав журналіст 

 

 

Источник: 
PRпортал