Рафальський Олег

В. о. президента Турчинов призначив т.в.п. глави Адміністрації Президента Олега Рафальського.

Народився 21 жовтня 1959

З офіційної біографії:
З 2003 -го - керівник головного управління з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України Леоніда Кучми ( головою Адміністрації був Віктор Медведчук) .
2006-2007 рр. . - Заступник керівника апарату Прем'єр -міністра України Віктора Януковича (керівником апарату був Сергій Льовочкін ) .
2008-2010 рр. . - Співробітник апарату Верховної Ради України , перший заступник керівника секретаріату парламентської фракції Партії регіонів.
25 лютого 2010 -го указом Президента Віктор Януковича призначений заступником глави Адміністрації Президента України - Керівником Головного управління документального забезпечення ( Глава Адміністрації - С.Льовочкін ).

27.10.2014, на наступний день після виборів, Президент Петро Порошенко звільнив Олега Рафальського з посади заступника глави Адміністрації президента за його заявою відповідно до закону про очищення влади.

"Звільнити Рафальського Олега Олексійовича з посади заступника глави Адміністрації президента України за власним бажанням згідно із заявою, поданою ним до набрання чинності законом України "Про очищення влади"", - сказано в документі.

З неофіційної - вважається людиною Медведчука, наближений до Льовочкіна та Олександра Волкова. Людина, яка безпосередньо причтена до команди, що розробляла схеми для підкупу виборців, формуючи так звані мережі

Базове знання німецької мови.