Скандал у Німеччині: лідерка AfD назвала членів уряду Меркель "свинями"

Аліс Вайдель, яка разом з Александером Гауландом очолює передвиборний список правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини", опинилася в центрі скандалу через витік електронних листів зі зневажливими висловлюваннями про мігрантів та уряд Німеччини.

Про це повідомляє Європейська правда із посиланням на Politico.eu.

В одному із таких листів 2013 року, опублікованому німецьким виданням Welt, Вайдель назвала мігрантів "інопланетянами" та "не-людьми". Вона також закликала до збереження "генетичної єдності" та застерегла проти "самогубства через розчинення нашої культури".

Повідомляється, що адвокат Вайдель заперечують, що вона є автором електронного листа, кажучи: "Цей текст не був написаний нашим клієнтом. Було б помилковим і незаконним публічно заявити або припустити, що вона написала це".

Окрім того, в одному із листів Вайдель назвала федеральний уряд канцлерки Німеччини Ангели Меркель "свинями та маріонетка", які дозволили країні "насититися іноземними громадянами", повідомляє The Times.

"Ці свині - не що інше як маріонетки держав-переможниць у Другій світовій війні", - написала вона.

Нагадаємо, Александер Гауланд, який разом з Аліс Вайдель очолює передвиборний список AfD, заявив, що незважаючи на санкції, Росія ніколи не віддасть Україні Крим.

Згідно із недавніми опитуваннями, близько 9 відсотків виборців підтримують AfD на парламентських виборах, які пройдуть 24 вересня.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.