Зарівна Даша

Спеціаліст з комунікацій

Зарівна Даша Олександрівна

Родом з Херсону. Народилася 4 липня 1989 року. У 2018 розлучилася. Виховує доньку.

У 2017 році закінчила начання у Стенфордському університеті, де вивчала Strategic Marketing Management

2014 - 2017 рр - шеф-редактор видання L'Officiel Online. У 2016 році, на обкладинці одного з номерів журналу надрукувала фото 70-річної жительки райцентру Київської області, Галини Герасимової, яка ніколи не була моделлю. "Це була спроба яка зламати той штамп, глянець, французький глянець, потужний глянець може фотографувати тільки молодих, красивих, огидно худих моделей" - розповіла редактор журналу Дар'я Зарівна.

2017 - 2018 рр - співзасновницею і CEO соціальної платформи Charitum - це сервіс з проведення онлайн-аукціонів, який допомагає збирати гроші різним благодійним фондам і ініціативам і водночас - соціальне онлайн-медіа, статті на якому розповідають про людей, яким потрібна допомога. 

Засновниця Youtube-журналу "Что вы творите" і ведуча програми "Белая рубашка" на радіо Аристократи.

2018 рік - засновує інтернет-журналу про технології і бізнес Vector та  запускає комунікаційне агенство Vector PR. Співзасновницею в Elevate Conference і директором в рекламній агенції ANGRY.

«Ми не просто описуємо існуюче положення справ, а задаємо вектор і приділяємо велику увагу тенденціям, трендам. Наша повістка - завтра, а не сьогодні. Ми - медіа про майбутнє технологій, — розповідала «Детектор медіа» про проект засновниця Даша Зарівна. — Я розглядаю медіа як частину екосистеми, в яку входять регулярні івенти із залученням зарубіжних експертів, і яка в кінцевому рахунку ставить Україну на карту технологічного світу».

Зарівна не приховує, що двічі в своєму житті їй доводилося боротися із справжньою депресією.

"Обидві ситуації стосувалися найближчих людей. Як людині діяльній та енергійній, мені було дуже важко усвідомити, що є речі, які я ніяк не можу змінити. Саме безпорадність призвела мене до емоційно важкого стану. Обидва рази це тривало близько півроку, і мало цілком конкретні об'єктивні причини, на які я не могла вплинути, - розповідала вона в інтерв’ю "Сегодня" в квітні 2019. - Я думаю, що зовсім не було помітно, що я переживаю нелегкий період. У першому випадку я очолювала гламурне видання, фотографувалася на світських заходах і вела світські "смолтоки" з рекламодавцями та партнерами, а хотілося вити, кричати і послати все і всіх до бісової матері.У другій ситуації все було трохи складніше, і спектр емоцій був більш різноманітним. Скажімо так, більше півтонів і мільйон риторичних запитань. Це відбувалось нещодавно і стосувалось мого шлюбу: було дуже важко прийняти те, що ми не змогли його врятувати після дев’яти років життя разом, спільну дитину і дуже складний і довгий шлях до матеріального статку з повного нуля бік о бік. Зазвичай такі речі зближують, а нас, навпаки, віддалили. Це було дуже сумно і боляче".

З осені 2019 року працює піарщиком помічника Президенат Андрія Єрмака 

Лютий 2020 року - з призначенням Андрія Єрмака Главою Офісу Президента стає його прес-секретарем

"Я відповідаю за комунікаційний супровід (зокрема, media relations і SMM) діяльності керівника Офісу президента Єрмака і напрямків роботи, якими він займався до того, як став керівником Офісу", — розповідала Зарівна про свої обовʼязки в інтервʼю "Детектор медіа". Вірить, що з часом вдасться якісно змінити комунікацію влади та журналістів.

"Но теперь я точно знаю, что в этом мире есть человек, на которого можно положиться в любой экстремальной ситуации и который действительно разрулит любой замес. И этот человек - я сама. Я больше не жду, что кто-то прийдет, обнимет и скажет, что все будет хорошо. Никто не прийдет и не спасет нас кроме нас сами", - написала Даша Зарівна на своїй фейсбук-сторінці у вересні 2021 року.

Щодо роботи з Єрмаком, Зарівна і раніше була відома як його піарниця. В інстаграмі Даші є світлина із Єрмаком від 7 листопада 2019 року. "Вчора була на лінії розведення в районі населеного пункту Богданівка (Петрівське), потім в Золотому. Забезпечувала комунікаційний супровід поїздки помічника Президента Андрія Єрмака, міністрів Кабміну і чотирьох послів - США, Франції, Німеччини та Великобританії", - написала вона.

В листопаді 2019 Зарівна була присутня на скандальній зустрічі Єрмака і американського лобіста, наближеного до Трампа, Браяна Ланзи.

У 2021 році Дарія Зарівна зайняла 34 позицію в рейтингу «100 найвпливовіших жінок України за версією журналу "Фокус""

"Має свою сторінку у Фейсбук  та Твіттер