Тимошенко звинуватила Порошенка в фальсифікації виборів

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко звинуватила президента Петра Порошенка в фальсифікації виборів.

Про це Тимошенко заявила під час брифінгу у вівторок, 2 квітня, пише ТСН

"Після Революції гідності, прийшов президент, його оточення, які не планували будувати демократичну, сильну країну, з рівною конкуренцією, з рівними правилами життя для всіх, і вони знову перетворили Україну в свою тіньову бізнес-корпорацію, де гроші зароблялися на всьому, зароблялися нечесно. Демократія в цьому їм заважала і заважає. Саме тому ці вибори були знову перетворені на фарс, і можу твердо сказати, що президентом Петром Порошенко, саме що стосується його результатів, я підкреслюю, вибори були сфальшовані. Вони були не просто сфальшовані, вони були спотворені", - заявила Тимошенко.

Тимошенко перерахувала технології, що були застосовані президентом: реєстрація 39 кандидатів аби розпорошити голоси у першому турі, підкуп виборців за допомогою фінансів з бюджету та позабюджету, зокрема монетизація субсидій і одноразові виплати.

Вона також поскаржилася на реєстрацію однофамільця - Юрія Тимошенка - який забрав частину голосів. "Останнє, в день виборів, сотні дільниць, де була 100% явка виборців з високими результатами голосування за президента, також виявлені підтвердження, що з інших стопок, які віддали свої голоси за інших кандидатів просто перекладалися сотні бюлетенів які були пораховані за чинного президента", - додала екс-прем'єр.

Як повідомлялося раніше, у передвиборчому штабі кандидатки в президенти Юлії Тимошенко заявили, що за власним підрахунком голосів вона виходить у другий тур із Володимиром Зеленським. Він має 28%, Тимошенко – 16% і трошки менше 15% у Порошенка. 

Станом на ранок 2 квітня Центральна виборча комісія опрацювала 98,45% бюлетенів. Володимир Зеленський набрав 30,23% голосів, а Петро Порошенко – 15,92%. Третє місце посідає Юлія Тимошенко з показником 13,39% голосів. 

Бо за дослідженням, проведеним її політсилою, саме вона проходить в другий тур. За цифрами Тимошенко, за Зеленського проголосували 27 відсотків, а от зустрітися в другому турі він мав би із нею і її 21 процентом. Петро Порошенко, за екзит-полом Тимошенко, набрав лише 17,5 відсотків голосів. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 15 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.