Побєдоносцева Ірина


Керівник Директорату з питань інформаційної політики Офісу президента України

За фахом Ірина Побєдоносцева – кінознавець, закінчила київський університет ім. Карпенка-Карого. Отримала статус кандидата мистецтвознавства. Викладач двох курсів у магістратурі КНУ театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого: «Теорія медіа» і «Основи PR».

З 1997 року Побєдоносцева почала свою кар’єру на телеканалі «1+1», спершу як прес-секретар, а згодом – керівник прес-служби.

У 2010 році Ірина стала працювати директором з маркетингу FILM.UA Group. Потім три роки працювала на "Інтері".Після переходу команди "Кварталу 95" з "Інтера" на "1+1" перейшла працювати PR-директором "Кварталу 95"

У січні 2019 року вона стала засновницею іронічного інтернет-видання ЙОД.media, проте в травні 2020 року продала корпоративні права за 500 тис. грн ($ 18,6 тис.) Тетяні Руденко, керівниці прес-служби студії "Квартал 95", яку в тому ж 2020 році президент Зеленський ввів до складу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

У 2019 році, під час президенської виборчої кампанії Побєдоносцева працювала головою прес-служби штабу команди Зеленського.

У 2019 році, очолила директорат інформаційної політики Офісу Президента.