TOP-5 брендів відеореклами

За даними дослідження gemiusAdReal, з трьох аналізованих каналів реклами, найбільша кількість інтернет-користувачів була охоплена відеорекламою на Youtube – майже 5 мільйонів користувачів за тиждень. Нагадаємо, що даний ресурс входить в ТОП-5 сайтів за відвідуваністю в Україні, а в січні на сайт принаймні один раз на місяць зайшли 65% користувачів Уанету. Соціальна мережа Вконтакте охопила відеорекламою 3,3 мільйони українських користуачів, а Facebook – 1,5 мільйони.

Найчастіше за минулий тиждень сервіс Youtube рекламував бренд електроніки Beko, мобільного оператора Kyivstar, авто Toyota, авіалінії Turkish Airlines та World of Tanks. Свою рекламу в мережі Вконтакте найчастіше запускали такі бренди як Hottour, Jacobs,Kit Kat, No-Spa та OLX, а на Facebook – GeniusMarketing, Metro, Volia, War of Empires та Zus.
Дослідження gemiusAdReal, період: 28.03-03.04, доля онлайн відеореклами/started emission (video in stream, video in display та social video).

Зверніть увагу, що на кожному ринку існують свої особливості продажу реклами в YouTube та соціальних мережах. Наприклад, на Facebook та Вконтакте відеореклама може запускатись автоматично і оплачуватись рекламодавцем лише з третьої секунди показу. YouTube закордоном пропонує модель продажів True View, за якої реклама оплачується рекламодавцем лише після 5-ї секунди показу. Слід враховувати цю інформацію інтерпретуючи дані дослідження gemiusAdReal (доля онлайн відеореклами/started emission).

 
Источник: 
PRпортал