Порносайт запропонував Меган Маркл "творчу" роботу

 

Власники порносайту YouPorn запропонував дружині принца Гаррі, Меган Маркл, серйозну роботу. Герцогиня Сассекська, в разі її згоди, буде здійснювати нагляд над "благодійними зусиллями" сайту для дорослих, пише Metro.
 
 
 
У YouPorn сподіваються, що Меган Маркл зацікавиться цією "творчою" вакансією і в підсумку стане ідеальним "директором із спеціальних ініціатив" інтернет-майданчика, оскільки зможе знайти "креативні рішення" і зуміє боротися із "застарілим способом мислення".
 
У YouPorn підкреслили, що вони із задоволенням займалися б благодійністю, проте стикаються "з проблемою упередження з боку компаній і організацій". У результаті кошти сайту не приймаються.
 
 
"Ви виявилися тим, кому до снаги запропонувати творчі рішення і цікаві способи зробити світ кращим, тому Ви ідеально підходите для цієї посади", - вважають представники сайту.
 
Власники YouPorn не озвучив, яку зарплату вони пропонують герцогині, однак додали, що чекають від неї відповідь: "Ми з нетерпінням чекаємо на Вашу відповідь і подальше приєднання до нашої сім'ї YouPorn".
Источник: 
PRпортал