Відомі бренди підтримують своїми грошима порушників рекламного законодавства

Бренди такого рівня, як «Київстар», ТРК «Україна», «Сільпо», «Levis», сервіс «Tickets.ua» навмисно порушують закони, купуючи нелегальні рекламні конструкції у недобросовісних операторів. Вони засмічують Київ, нехтуючи інтересами містян, повідомляє прес-служба Київреклами.

bolshevik
Пр. Перемоги, банер площею 1,65 тис. кв. м.

КП «Київреклама» фіксує всі ці зловживання, яки практикувалися роками, та приймає міри щодо їх усунення. Підприємство витрачає ресурси та багато часу на те, щоб знімати самовільні конструкції за існуючим порядком – разом з металевими каркасами. Але за кілька днів вони з‘являються на колишніх місцях. Власники демонтованого інвентарю не намагаються його повернути, компенсувавши витрати на складні роботи. В них достатньо коштів, щоб виготовити нові кріплення та носії.

У прес-службі "Київстару" повідомили, що їх компанія, як національний телеком оператор працює виключно в рамках чинного законодавства, з дотриманням усіх його правил і вимог. "Такого ж сумлінного ставлення ми вимагаємо і від усіх компаній-партнерів, у тому числі агентств з розміщення реклами. Ми ретельно і уважно вивчимо всі обставини", - відповіли редакції Дело в "Київстарі".

 

ukraina
Пл. Перемоги, банер площею 420 кв. м.

Паралельно оператори організовують та оплачують галузеві форуми, де говорять про соціальну відповідальність бізнесу, необхідність побудови спільної дії медіа, суспільства та влади, налагодження цивілізованої роботи рекламного ринку, зменшення візуального шуму у Києві.

hreshatik7_11
Вул. Хрещатик, банер площею 300 кв. м.

Проте, прямо під час цих заходів, компанії-учасники продовжують ігнорувати вимоги міста.

libsdska
Вул. Антоновича, банер площею 300 кв. м.

Підприємство звертається до замовників рекламних кампаній с проханням не підтримувати своїми грошима беззаконня, поважати Київ, його мешканців, які є потенційними споживачами.

dnepr
Вул. Хрещатик, дахова конструкція площею 120 кв. м.

Треба вимагати у операторів дозвільну документацію на носії, що вони пропонують. Також правовий статус конструкцій можна перевірити за допомогою адресної базі на цьому сайті або звернувшись безпосередньо до фахівців підприємства за адресою: Боричів узвіз, 8 та за номером телефону (044) 481-47-21.

Источник: 
PRпортал