У Парижі учасниць Femen судитимуть за ексгібіціонізм

У неділю, 16 жовтня, напівголі дівчата вийшли на паризькі вулиці, щоб висловити свою незгоду з противниками закону про одностатеві шлюби.

Під час недільної акції були затримані шість учасниць Femen, але двом із них винесли попередження, а решта четверо постануть перед судом в Парижі 25 січня 2017 року. На напівголих тілах дівчат з Femen були написи "Ненависть - не сімейна цінність" і "/ Ми / не можемо вас більше терпіти".
Нагадаємо, в черговій маніфестації  у Парижі проти закону про одностатеві шлюби 16 жовтня, за оцінками поліції, взяли участь 24 тисячі чоловік.

На чолі колони маніфестанти несли плакат "У 2017 році я голосую за сім'ю". Багато демонстрантів приїхали в Париж з провінції спеціально для участі в акції.

Напередодні президентських виборів протестанти вимагали від кандидатів висловити своє ставлення до цього закону, прийнятому  соціалістами навесні 2013 року.

Хоча, судячи з усього, закон не буде скасований і в разі зміни влади в країні: кандидати з опозиційної правої партії "Республіканці" вже неодноразово заявляли, що в разі перемоги не мають наміру порушувати це питання.

Источник: 
PRпортал