Пропагандисти РФ створили фейкові додатки українського радіо "Армія FM"

Російські пропагандисти створили додаток для смартфонів, через який транслюють ефір фейкового радіо, що видає себе за українське "Армія FM"
 
 

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони України.

Як зазначається, що на одній із популярних платформ із програмами для смартфонів виявили невідомого походження додаток "Армія FM онлайн" для прослуховування нібито armyfm.com.ua — військового радіо.

"Підозрюється, що цей додаток є одним із проявів інформаційно-психологічних операцій держави-агресора. Ворог не полишає спроб знайти шляхів впливу на українських воїнів та намагається проникнути в інформаційний простір України з використанням новітніх технологій", - йдеться в повідомленні.

Так, у листопаді в місті Щастя Луганської області на частоті близькій до "Армії ФМ" почало транслюватися радіо РФ "Комбат ФМ".

"Тепер з’явився псевдододаток "Армія FM онлайн", який жодного стосунку до "Першого українського військового радіо" не має та транслює ворожу пропагандистську музику. Окремо, прослідковується активність провокаційного характеру в чаті додатку для військовослужбовців "Джура", де анонімними особами поширюється, приміром, інформація про зменшення грошового забезпечення для військових, погіршення якості харчування тощо", - зазначили у Міноборони.

Источник: 
PRпортал