Під офісом "Батьківщини" у Львові поставили опудало Тимошенко

У Львові на вулиці Франка, навпроти офісу партії "Батьківщина", молоді люди влаштували акцію проти Юлії Тимошенко. Вони роздавали листівки, на яких зображено Юлія Тимошенко з Володимиром Путіним та написано "вони привели війну"

Як зазначає один з організаторів Андріан Кліщ, основною метою пікету було привернути увагу громадськості та розповісти людям, хто ж насправді підтримує телеканал «Інтер».

В листівці написано: "У Львові лакей Януковича працює патріотом! Вони нетремтять від народного гніву, на каються в тому, що підтримували владу диктатора, а прекрасно живуть у Львові. І навіть очолюють наші патріотичні партії. Колишній генерал-губернатор Львівщини міліціонер Михайло Цимбалюк керує обласною організацією Юліної «Батьківщини»!"

"Колись Янукович з Азіровим думали кого поставити присмирити «бендєровцев» і згадали, що в них є перевірений кадр з лисиною як у Шевченка і вусами як у Франка. І під свого закосить і кадр перевірений, бо «кришував» колись львівську міліцію та й наводив порядок уТернопільській області. ... Тільки революційні хвилі почали стихати, як Цимбалюк знов виплив на поверхню. Тепер він очолює партію «Батьківщина». Як так виходить, що люди Януковича стають людьмиТимошенко? Дуже просто: і «Партія Регіонів», і «Батьківщина» це – проекти Путіна", - йдеться у листівці.

"Спершу Юля годувалася із газової труби, заганяючи Україну в російську кабалу, потім її відштовхнув Янукович. От і вся політика. А для львів’ян «Ліса-Аліса» Тимошенко і її «Кот-Цимбаліо» Цимбалюк грають патріотичний цирк щоб виманити останні п’ять копійок. Поки найкращі сини України вмирають на війні з Росією, колишні лакеї «регіоналів» повертаються на ключові посади, щоб знову наживатися на людському горі", - пишуть активісти і звертаютьяс до львів'ян: "Може прийшов час громаді запитати у наших «патріотичних» партій що роблять прихвосні Януковича ї їхніх лавах? Нехай «Батьківщина» позбудеться всіх співучасників режиму Януковича, або визнає що вона філія «Партії Регіонів»!

 В активістів, які прийшли під офіс "Батьківщини" виник конфлікт зі старенькими бабусями, які палко захищали Юлію Тимошенко, котра має відвідати Львів за кілька днів
 

Источник: 
PRпортал

Comments (2)

  • Богдан

    3 года 9 месяцев назад
    Акція проплачена. Комусь Батьківщина стала кісткою у горлі - от і купили 7 студентів за копійки і назвали цей весь цирк "пікетом". Організатори мітингу виконують чиїсь брудні замовлення
  • GV

    3 года 9 месяцев назад
    Та ви шо? Як посміли на святу Юлю замахнутися? Кочмар!!!!!

Leave a comment