Ірина Геращенко розповіла Громадському ТВ, що таке стандарти ВВС

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко дуже критично висловилася щодо "стандартів ВВС" в журналістиці. У себе на Фейсбук  вона розкритикувала розпосюдження Громадським ТВ інформації  " щодо процесу верифікаціі тих осіб, що вчинили злочини проти Украіни"

"Про " стандарти ВВС" , на які люблять посилатися деякі украінські ЗМІ, але які уявляють вельми специфічно. Вчора громадське розповсюдило інфо з сепаратистських сайтів , яку, на жаль, підхопили інші украінські ЗМІ, щодо процесу верифікаціі тих осіб, що вчинили злочини проти Украіни, але яких можливо помилувати заради звільнення наших заручників, що іх утримують в ОРДЛО. І ось сьогодні, більше аніж через добу! отримала смс від громадського з проханням прокоментувати те, що вони розповсюдили", - написала Ірина Геращенко. 

За її словами процес мав розпочатися "ще 18 квітня, коли представники СБУ, ОБСЄ і офісу Лутковськоі виїхали на Донбас, але тоді все зірвалося через незгоду в останню секунду ОРДЛО", але "Слава Богу, стартували 28 квітня".

 "Ніяких " представників і учасників мінськоі гуманітарної групи " , звичайно, серед осіб , що проводять верифікацію і відвідують украінські тюрми, немає . Працює визначена в Мінську група без вихідних і без свят,і тут особлива подяка ОБСЄ, СБУ, офісу Лутковськоі. Дуже сподіваюся, що наступної зустрічі в Мінську, яка відбудеться 15 травня, ми зможемо підбити підсумки цієі важливої і важкої роботи, про яку важко домовлялися в рамках гуманітарної групи кілька місяців. Проміжних коментарів не даємо, аби не зірвати процес і аби все пройшло добре. Аби все це наблизило звільнення наших хлопців", - написала Ірина Геращенко.

Представник Громадського ТВ Ганна Токхмачі намагалася пояснити позицію. За її словами "новина на сайті Громадського з'явилася не з посиланням на "сайти бойовиків", а з посиланням на джерела Громадського в українському уряді, і ми вважаємо, що це супільно важлива інформація, яка мала право на життя в якості новини".

"А сьогодні до вас звернулися за коментарем, як до компетентної в цих питаннях особи і як уповноваженої президента з питань врегулювання конфлікту на Донбасі, бо маємо підсумкову програму і хотіли поговорити про це питання ширше. Ви маєте право відмовити нам в коментарі", - написала журналістка.

На це Iрина Геращенко відповіла ще жосткіше: "Ви вчора видали інформацію, де ключовий ньюс не відповідає дійсності , з посиланням на сайти сепаратистів, тепер посилаєтеся на уряд, але лише сьогодні телефонуєте мені, і навіть не спробували зателефонувати в СБУ, яке точно в цих питаннях компетентніше за будь - кого, до того ж ви видали відверту неправду про те, що начебто украінські тюрми відвідують " ті, хто бере участь в мінських переговорах", навіть не удосужившись це перевірити. Ніхто в уряді такої маячні вам апріорі сказати не міг, так само як і СБУ, і Оліфер, тобто, ті, хто в процесі. Оцінку вам нехай дають ваші глядачі, а не я. А я , як журналіст за фахом, вражена : інфо видати вчора, а сьогодні удосужитися взяти коментар від учасників процесу"
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.