Привалова Олена


Комунікаційний стратег, політтехнолог, PR-консультант

Олена Привалова спеціалізується на стратегічних комунікаціях, комунікації змін, PR перших осіб бізнесу, політиків і високопосадовців, бізнес-комунікаціях та кризових комунікаціях. 

Має три вищих освіти – товарознавця-митника, філолога та економіста, дві з яких з червоним дипломом.

У 2014 році захистила дисертацію за спеціальністю «економіка та управління національним господарством» у Київському національному торговельно-економічному університеті і отримала ступінь кандидата економічних наук.

Навчалась в Українській школі політичних студій (2016) та Aspen Institute Kyiv (2018). 

2002-2004 роки. Кар’єру розпочала журналістом телевізійної студії ділових новин на харківському телеканалі «Simon», а через рік була призначена її головним редактором.  

2003 рік – працювала на Східній регіональній митниці експертом з комунікацій, діяльність якої розповсюджувалась на Харківську, Сумська та Полтавську області. 

2004-2012 роки - Директор з комунікацій групи компаній «ЛЕММА», яка протягом 10 років була лідером на страховому ринку України і працювала в 40 країнах світу та забезпечувала 90% вхідного перестрахування в Україну. З початку її роботи прес-служба компанії була визнана найкращою за версією журналу «Страховий клуб». 

У 2008 році стажувалась у провідній PR-агенції Lansons Communications в Лондоні (Велика Британія), що спеціалізується на небанківському фінансовому ринку. 

У 2013 році стажувалась в головному офісі страхової групи Hannover Re, що входить у ТОП-3 світових лідерів зі страхування, в Ганновері (Німеччина), де вивчала розвиток бізнесу страхування життя між ЄС та СНД, а також працювала над дисертацією. 

2013-2015 роках була радником з комунікацій Голови Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг та Моторного (транспортного) страхового бюро України. За цей час в Комісії було запроваджено оновлений сайт, соціальні медіа, офіс прийому громадян, регулярні брифінги для преси. 

З 2015 року по 2019 рік – керівник комунікаційної команди Ради з питань судової реформи. За її координації проведено комунікаційні кампанії двох конкурсів до Верховного Суду, а також конкурс до Вищого антикорупційного суду, які нині мають найвищий рівень довіри серед новостворених державних, зокрема судових установ. 

У 2019-2020 році була консультантом міністрів та заступників міністрів Уряду О.Гончарука та Д.Шмигаля, консультантом політиків та громадських організацій з теми сталого розвитку та відновлюваної енергії. 

У 2020-2021 році – консультант з комунікацій Світового банку.

З 2013 року є членом журі студентського конкурсу PR і маркетингових проектів “Золотий компас”, що проводиться при Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, викладачем гостьових лекцій при Київському національному торговельно-економічному університеті.

Сприяє популяризації культури України в Німеччині завдяки приватним ініціативам. Вільно володіє англійською та німецькою мовами.  

Має сторінку на LinkedIn