порушення

 • У Кам’янка-Бузькому районі Львівщини працівники поліції затримали громадянина, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.
  1 неделя 1 день назад
 • Представники влади – тобто ті, хто встановлює закони та стежить за їх виконанням, – мали б бути взірцем законослухняності. Натомість в Україні все часто навпаки: той, хто має владу в руках, з легкістю уникає справедливого покарання. А безкарність, як відомо, породжує вседозволеність.
  2 недели 1 день назад
 • Раптом що, зайдіть на сайт НАЗК та перевірте себе у звіті партії «Батьківщини». Може бути, що саме Ви «вписані» у спонсори політичної сили і саме на Вас чекають усілякі «приємності». Зокрема, не забувайте, що зроблені кимось за Вас внески на підтримку партії можуть стати причиною для відмови в отриманні субсидії.
  4 месяца 1 неделя назад
 • У Миколаївській області в неділю, 18 грудня, проходять перші вибори депутатів та голів об’єднаних громад. Вибори відбуваються у 14 громадах: Куцурубській (Очаківський район), Кам’яномостівській (Первомайський район), Ольшанській, Нечаянській  та Веснянській (Миколаївський район), Доманівській (Доманівський район), Бузькій (Вознесенський район), Шевченківській, Галицинівській  та Воскресенській (Вітовський район), Веселинівській (Веселинівський район), Коблівській (Березанський район), Благодатненській (Арбузинський район) та Баштанській (Баштанський район). 1 117 кандидатів у депутати  та 62 кандидати у міські, селищні, сільські голови балотуються у 14 громадах.
  8 месяцев 4 дня назад
 • Для министра внутренних дел как и прежде перекрывают дороги
  10 месяцев 3 недели назад
 • Спостерігачі ОПОРИ повідомляють про групи невідомих осіб, які знаходяться поблизу виборчих дільниць та мають власні «списки виборців».
  1 год 1 месяц назад
 • На проміжних виборах до Верховної Ради спостерігачі та поліція фіксують порушення.
  1 год 1 месяц назад

Страницы