порушення

 • Російська ЦВК повідомила про рекордно низьку явку виборців, - загалом по країні вона склала близько 29 %.
  1 месяц 1 неделя назад
 • Порушення виявлені в деклараціях Зубка, Кістіона і Кириленка
  2 месяца 1 день назад
 • У Кам’янка-Бузькому районі Львівщини працівники поліції затримали громадянина, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.
  2 месяца 1 неделя назад
 • Представники влади – тобто ті, хто встановлює закони та стежить за їх виконанням, – мали б бути взірцем законослухняності. Натомість в Україні все часто навпаки: той, хто має владу в руках, з легкістю уникає справедливого покарання. А безкарність, як відомо, породжує вседозволеність.
  2 месяца 2 недели назад
 • Раптом що, зайдіть на сайт НАЗК та перевірте себе у звіті партії «Батьківщини». Може бути, що саме Ви «вписані» у спонсори політичної сили і саме на Вас чекають усілякі «приємності». Зокрема, не забувайте, що зроблені кимось за Вас внески на підтримку партії можуть стати причиною для відмови в отриманні субсидії.
  6 месяцев 1 неделя назад
 • У Миколаївській області в неділю, 18 грудня, проходять перші вибори депутатів та голів об’єднаних громад. Вибори відбуваються у 14 громадах: Куцурубській (Очаківський район), Кам’яномостівській (Первомайський район), Ольшанській, Нечаянській  та Веснянській (Миколаївський район), Доманівській (Доманівський район), Бузькій (Вознесенський район), Шевченківській, Галицинівській  та Воскресенській (Вітовський район), Веселинівській (Веселинівський район), Коблівській (Березанський район), Благодатненській (Арбузинський район) та Баштанській (Баштанський район). 1 117 кандидатів у депутати  та 62 кандидати у міські, селищні, сільські голови балотуються у 14 громадах.
  10 месяцев 1 неделя назад
 • Для министра внутренних дел как и прежде перекрывают дороги
  1 год 3 недели назад

Страницы