Бориспіль "очистили" від пікетників перед приїздом Президента

Сьогодні в Борисполі працівники правоохоронних органів розігнали мирний протест працівників аеропорту «Бориспіль», які вимагали виконання соціальних зобов’язань перед ними керівництвом аеропорту. В першу чергу – виплату 13-ої  зарплатні в повному обсязі за 2012 рік. Також серед вимог пікетувальників -  підписання нового  колективного договору.
 
Перед проїздом кортежу президента, який брав участь в Раді регіонів, що відбувалася в Борисполі, місцеві правоохоронці повиривали з рук мітингуючи плакати,  з надписами: «Знищите аеропорт – знищите Бориспіль»,  «Не ріжте Україні крила», «Де наші гроші», «Ні масовим скороченням з 5 грудня».  
 
 
Не дивлячись на той факт, що відповідно до законодавства, місцева влада була попереджена, пікетуючих силою відтягнули від дороги, плакати порвали і людям силою перешкодили донести свою позицію.
 
Як зазначив народний депутат Сергій Міщенко, таким чином Міністерство транспорту, керівництво аеропорту та місцева влада намагаються приховати критичну ситуацію , в якій опинився аеропорт «Бориспіль» і приховати факти заборгованості перед працівниками аеропорту, які вже стали системними.
 
 
«Сьогодні місцеві правоохоронці силою  розігнали мирне зібрання. Така політика свідчить про те, що керівництво аеропорту і місцеві чиновники в будь-який спосіб намагаються приховати критичний  стан справ навколо головних повітряних воріт країни. Тому бориспільчан, які намагалися донести до Президент а інформацію про зловживання в аеропорту  - просто за ноги і за руки відтягнули від дороги», -  наводить слова депутата його прес-служба.
 
Сергій Міщенко підкреслив, що таке поводження керівництва аеропорту, Міністерства інфраструктури по відношенню до працівників в результаті призведе до більш рішучих дій і значно радикальніших і масовіших заходів. «А я, як народний депутат буду надавати їм всіляку допомогу, щоб захистити їхні права, якщо влада сама не стане на їх захист», – наголосив народний депутат.
Источник: 
PRпортал