Хто говоритиме за БПП замість Луценка

У фракції Блок Петра Порошенка вже активно готуються до ймовірного обрання Юрія Луценка генеральний прокурором України. Так, новим головою фракції БПП має стати Ігор Гринів, який є заступником голови фракції БПП та заступником голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв'язку.

Варто зазначити, що в парламентах минулих скликань Гринів був нардепом від партії "Реформи і порядок", "Нашої України" та Блоку Юлії Тимошенко. При цьому, варто зазначити, що Гринів завжди близько спілкувався з Луценком. Загалом, Гриніва називають одним з найбільш комунікабельних персонажів у БПП. Авжеж – після самого Юрія Луценка, який є природженим комунікатором. До того ж Гринів відомий тим, що як політтехнолог провів для Петра Порошенка президентську кампанію 2014 року, коли вистачило всього одного туру для того, щоб поставити крапку у виборчих перегонах.

Щоправда, протягом останніх двох не зовсім вдалих для БПП виборчих кампаній – парламентської та місцевої – роль Гриніва поступово зменшувалася, але реноме розумної та креативної людини він утримує до сих пір в Адміністрації Президента. Власне тому вибір серед заступників голови фракції пав саме на нього.

Наскільки серйозно зміниться система управління клаптиковою фракцією, якою наразі є БПП? Вочевидь, очікувати чогось фантастичного не варто. Скоріш за все Гринів буде виконувати функцію "балакучої голови" та такого собі посередника-пошуковика консенсусу. Власне, цим поки що займавться Юрій Луценко, який реально на рішення фракції не впливав.

Втім, варто розуміти, що реальні важелі впливу у БПП залишаються в руках інших людей, які виступають реальними президентськими представниками у ВР. Тому ухід з Верховної Ради Юрія Віталійовича, схоже, щось кардинально змінити в президентській фракції не зможе.

 

Дмитро Писарчук

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

9 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.