У рф Duolingo видалив із застосунку всю «ЛГБТ-пропаганду»

Застосунок для вивчення мов Duolingo видалив усі згадки про те, що в росії називають «нетрадиційними сексуальними відносинами» після попередження Роскомнагляду про публікацію ЛГБТ-контенту, що класифікується як «екстремізм».

Минулого року росія розширила обмеження на просування того, що вона називає «ЛГБТ-пропагандою», на тлі більш широких утисків прав ЛГБТ, які володимир путін намагався представити як доказ морального занепаду в західних країнах.

Роскомнагляд, російський регулятор у сфері зв’язку, направив Duolingo лист, у якому застеріг його від публікації матеріалів, що розповідають про «нетрадиційні сексуальні відносини» та містять «ЛГБТ-пропаганду».

 

«Ми підтримуємо права ЛГБТК+ і віримо в нормалізацію представництва ЛГБТК+ в нашому контенті, — заявив представник Duolingo. — На жаль, місцеве законодавство забороняє нам розміщувати певний контент у росії. Місія Duolingo — розширювати доступ до якісної освіти в усьому світі, і ми прагнемо підтримувати доступ до нашого продукту скрізь, де це дозволено законом».

росія визнала «ЛГБТ-рух» екстремістським, а тих, хто його підтримує — терористами, що відкриває шлях до серйозних кримінальних справ проти ЛГБТ-людей та їхніх захисників.

«Компанія Duolingo направила Роскомнагляду лист у відповідь, в якому підтвердила, що видалила зі свого застосунку матеріали, що пропагують нетрадиційні сексуальні відносини», — цитують російські інформаційні агентства заяву Роскомнагляду.

Російські суди накладають штрафи на тих, хто порушує закон про «ЛГБТ-пропаганду», у тому числі на дистриб’юторів і керівників онлайн-кінотеатрів.

Источник: 
PRпортал