НАЗК оригінально привітало жінок з 8 березня

Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК вже відзначилось своєрідним привітанням до 8-го березня. Боротьбу за чесне декларування статків воно чомусь розпочало з жінок. 

Привітавши їх зі святом "весни та краси", НАЗК обігрує тему про те, що "кращі друзі жінок це діаманти" й саме коштовності вони чекають в якості святкового подарунку. 

"Якщо Ваш коханий подарує Вам золоту каблучку, вартість якої перевищує 8 810 гривень, не забудьте вказати її в декларації за 2018 рік у розділі: «Доходи, у тому числі подарунки». Якщо Вам пощастило ще більше і ваша нова каблучка виблискує діамантом вартістю більше 88 100 гривень, дозвольте нам порадіти за Вас – повідомте НАЗК про суттєві зміни у Вашому майновому стані до 18 березня. Якщо ж справи у вашого чоловіка у минулому році йшли набагато краще, ніж у країни загалом, і він подарував Вам цілий ювелірний гарнітур, вартість якого перевищує 176 200 грн, не забудьте також похвалитись ним наступного року й у розділі «Цінне рухоме майно» декларації", - йдеться у привітанні.

В кінці команда НАЗК побажала жінкам "дорогих подарунків"

"Вийшло так, що хотіли пожартувати, а вийшло як завжди. Тож наступного разу рекомендуємо НАЗК в якості прикладу наводити ситуації, коли жінка обдаровує чоловіка. Тим більше, що в нас жінки також представлені серед політиків і чиновників. Й вони не перебувають у "діамантовій залежності" від чоловіків, як це видається НАЗК", - зазначено на фейсбук-сторінці Ліги захисту прав жінок "Гармонія Рівних"

"Якщо у мене, як у суб'єкта декларування, все ще 2 нирки, і кожна з них коштує 200 тис євро на чорному ринку, то їх теж декларувати? І в яку строчку?", - пожартувала Вікторія Губко

Втім, знайшлися й такі, котір оцінили гумор НАЗК. 

"Круті! Дякую за сміливий СММ", - наприсала Kaтерина Парихіна. А Володимир Горлатенко назвав привітання "шедевром
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 16 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.