Чеченська справа. Слідчі РФ "ідентифікували" Яценюка як учасника боїв у Придністров'ї

Російські слідчі під час розслідування щодо екс-прем'єра України Арсенія Яценюка видали його за учасника бойових дій у невизнаному Придністров'ї.

Про це повідомила його речниця Ольга Лаппо, пише ТСН

У матеріалах так званої "чеченської справи" Яценюка російські силовики виявили фото членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров'ї і одного з чоловіків на ньому назвали Яценюком. Так нібито встановила "експертиза фото".

На світлинах зі справи колишнього прем'єра порівнюють з чоловікам в окулярах, обличчя якого просто неможливо роздивитися.

"З метою "всебічного та об'єктивного розслідування" "чеченської справи Яценюка" російські "слідчі" знайшли фотографію членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров'ї. На ній "росексперти" "змогли" ідентифікувати Арсенія Яценюка. Нижче – фото з матеріалів розслідування, на підставі якого було винесено рішення Єсентукського "суду" про заочний арешт Яценюка", - написала вона.

Нагадаємо, 8 вересня 2015 року глава Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін повідомив, що екс-прем'єр України Арсеній Яценюк в середині 1990-х років воював проти Збройних сил РФ у складі "карального загону" в Чечні. Слід зауважити, що в 90-х роках Яценюк закінчив школу і навчався на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

6 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.