Українські поштові марки ввійшли у топ-10 найкращих у Європі

Про Плебанівський віадук повинна знати уся Європа, переконані в «УкрПошті» тому відправили марку з його зображенням на конкурс «EUROPA 2018», цьогорічна тема якого - мости. Голосування триває до 9 вересня, - повідомляє PRпортал.

Марку із зображенням видатного моста, що знаходиться неподалік Теребовлі, вже запустили в обіг. Її тираж – 130 тис. екземплярів. Марка з малюнком моста, що знаходиться за 3 км. Від Теребовлі у с. Плебанівка, вже пройшла процедуру спеціального штампування і стала особливо цінною для колекціонерів.

Автор фото моста,  яке зображене на марці, - Олександр Гриців. Фото зроблене у 2012 році і вже отримало нагороду "Золото дня".  Номінальна вартість на сьогодні - 39 грн 28 коп. 

- Віадуків такого плану у світі всього п’ять. Дуже важливо зараз, щоб про українське знали і бачили його, - каже директор туристично-інформаційного центру в Теребовлі Степан Зелінський.

Міст, зображений на марці, побудований австро-угорцями у 1896 році і є видатною пам’яткою архітектури нашого краю. Серед 56-ти європейських мостів, які беруть участь у конкурсі, Плебанівський віадук має усі шанси на перемогу, переконані працівники «Укрпошти», для цього потрібно лише об’єднатись та проголосувати.

У фіналі конкурсу, після чотирьох раундів голосувань, крім України, також виявилися ще 9 країн: Бельгія, Фінляндія, Греція, Молдова, Норвегія, Сербія, Іспанія, Швеція і Швейцарія.

Зараз на одному з всесвітньо відомих блогів проходить фінальне голосування «Кращі марки Європи — вибір колекціонерів 2018».

Нагадаємо, до 100-річчя першої української марки станцію метро «Поштова площа» прикрасила виставка з 50-ма її найкращими екземплярами.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

9 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.