Українцям нагадали про окупований Крим

"1096 днів опору Криму російській окурації". Сіті-лайти з таким слоганом з'явилися в Києві

Фото В'ячеслава Дружиніна

Річниця окупації Криму припадає на 26 лютого

Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України повідомила, що кампанія розроблена в рамках Стратегії інформаційної реінтеграції Криму: «Ця комунікаційна кампанія – кульмінація піврічної роботи великої команди. У її рамках ми піднімаємо питання опору, репресій, викрадення людей, щоб нагадати, що опір у Криму триває. Коли ми говоримо про треті роковини окупації, ми говоримо про третій рік опору – 1096 днів, протягом яких кримчани не коряться російській дійсності», - зазначила Джапарова. Вона також повідомила, що вже почалося розміщення бордів і сітілайтів, присвячених Дню опору Криму російській окупації, близько 200 з яких будуть розміщені в Києві, а 100 – в регіонах. 

Начальник управління публічної дипломатії Міністерства закордонних справ України Анатолій Соловей розповів про міжнародний вектор кампанії: «Тематика деокупації Криму – один із першочергових пріоритетів української публічної та культурної дипломатії. Посольствами України в іноземних державах буде активно використовуватися візуальний контент, розроблений МІП у рамках цієї кампанії, щоб забезпечити постійне перебування теми Криму в закордонному інформаційному просторі. Важливо не зупинятися та продовжувати розвивати тематику деокупації Криму», - наголосив Соловей. 

Ескендер Барієв, член Меджлісу кримськотатарського народу, зазначив на значущості комунікаційної кампанії: «Мені болить за анексований Крим як кримському татарину, як представнику Меджлісу, як людині, що не може повернутися додому. Та час лікує, біль від втрати Криму вщухає, а ця комунікаційна кампанія - ті ліки від забуття того, що проблема Криму існує», - зазначив Барієв. Він також закликав усіх приєднатися до Маршу Єдності 26 лютого о 14:00, що почнеться на алеї Героїв Небесної сотні. 

 

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

10 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.