У Франківську перед візитом Тмошенко розклеїли листівки з московським патріархом

7 листопада, в Івано-Франківську з’явилися листівки з ознаками "чорного піару", спрямованого проти потенційної кандидатки у Президенти Юлії Тимошенко. Як інформує PRпортал, про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Агітаційні матеріали, що можуть мати ознаки "чорного піару", розклеєні на автобусних зупинках та тумбах для реклами у центральній частині міста. На листівках із написом "У кожного свій патріарх і своя церква-матір" з лівого боку зображено Юлію Тимошенко, яка цілує руку Московському Патріарху Кирилу, а з правого боку – подружжя Петра та Марини Порошенків поруч із Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Схоже, таким чином політичні опоненти вирішили зустріти очільницю "Батьківщини" на Прикарпатті. За джерелами Бліц-Інфо, Юлія Тимошенко планує відвідати область вже наступного тижня. 

У прес-службі обласної організації політичної партії ВО "Батьківщина" появу листівок прокоментували ОПОРІ так: "Собаки гавкають – караван іде".

Варто зазначити, раніше банери з цим фото з'явились на Тернопільщині та Волині. У партії цей інцидент вже назвали провокацією опонентів. Втім, автентичність фото не заперечують. Зустріч Тимошенко з Кирилом трапилась в 2009 році.

Наразі це перший зафіксований на Прикарпатті випадок агітації проти майбутніх кандидатів у президенти України, зауважує  координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області Богдан Морикіт.  

"Ці листівки мають ознаки дочасної прихованої агітації, адже можуть спонукати виборців голосувати проти майбутньої кандидатки", – сказав він.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 7 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.