"Сталінський патріархат": у Львові храм УПЦ МП обклеїли плакатами радянського диктатора

У львівському мікрорайоні Сихів у ніч проти 21 жовтня Свято-Володимирську церкву УПЦ МП обклеїли плакатами із зображенням Сталіна і написами "Сталінський патріархат - справжня канонічна назва Московської православної церкви".

Про це повідомляє прес-служба Львівської єпархії церкви.

Там нагадали, що в лютому цього року цей же храм постраждав внаслідок підпалу, і зараз відновлюється коштом парафіян. "Винуватців злочину не знайшли, і ось дім Божий знову піддався нарузі", - йдеться у заяві. 

У єпархії підкреслили, що Священний Синод під головуванням Вселенського Патріарха закликав в Україні "утримуватися від захоплення церков, монастирів та іншого майна, а також від будь-яких інших насильницьких дій та помсти, щоб перемагали мир і любов Христа".

Там також пригадали слова президента України Петро Порошенка, який особисто гарантував вільне визначення для кожного громадянина, яку церкву відвідувати, і мирне вирішення усіх проблем, що виникнуть в перехідний період.

У Московському Патріархаті звернулись до тих, "в кого зріють подібні злочинні плани", і попросили припинити розбурхування міжконфесійної ворожнечі в цей важливий момент церковної історії України.

Нагадаємо, у ніч проти 10 березня невідомі підпалили дерев'яну каплицю Української православної церкви Московського патріархату, що розташована в Оболонському районі Києва. За фактом інциденту відкрито кримінальне провадження. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

8 + 12 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.