Кияни побачать арт-проект "Шевченко для тебя"

Національний музей Тараса Шевченка та оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна» презентують спільний проект, який змінює формат сприйняття Тараса Шевченка. Повідомляє PRпортал з посиланням на прес-реліз організаторів

Від Бессарабської площі до площі Перемоги — 2 кілометри арт-галереї просто неба, 32 рекламні сіті-лайти з обох боків бульварної частини, на яких — фоторепродукції картин Тараса Шевченка та цитати з його творів.

Такий Шевченко відрізняється від звичного, якого ми усі пам’ятаємо з уроків літератури у школі, бібліотек, музеїв, мовчазних пам’ятників.

Актуалізований за допомогою зовнішньої реклами, він стає ближчим та зрозумілішим для сучасної людини.

Генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус зазначив: «Проект «Шевченко для тебе» спрямований на популяризацію постаті Тараса Шевченка, суголосний стратегії розвитку нашого музею. Це відома практика в Європі й в усьому світі: музеї та арт-галереї використовують потенціал мультимедіа та реклами, щоби зробити скарби своїх залів і сховищ ближчими до людей».

Не даремно проект здійснюється саме на цьому київському бульварі. Адже тут розташований Національний музей Тараса Шевченка, де можна побачити оригінали робіт, представлених у рамках проекту, і почути їхні історії.

Ці історії незабаром також з’являться на сторінках Музею у соціальних мережах.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 10 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.