Журнал National Geographic показав, як змінювалися його обкладинки за 130 років

 Журнал National Geographic презентував відео про те, як змінювалися його обкладинки починаючи з 1888 року, коли Національне географічне товариство США випустило перший номер.

Розміщене на Youtube відео демонструє, що в кінці 19 століття й на початку 20-го на обкладинках журналу не було зображень, а містився лише текст, пише Media Sapiens

Перша обкладинка видання була тьмяно-коричневою із чорною рамкою, текстом і логотипом Національного географічного товариства США.

Лише з середини 20 століття центральними стали зображення: спочатку малюнки, а потім фотографії. А з першою кольоровою обкладинкою журнал вийшов у 1959 році, пише видання.

Відео містить усі найвідоміші обкладинки видання, створені найкращими фотографами світу, серед них — і портрет «Афганська дівчинка».

«Протягом 130 років компанія National Geographic змінювала зовнішній вигляд свого журналу, але ніколи не порушувала свого обов'язку —  досліджувати "світ і все, що в ньому". У цьому короткому відео ви можете простежити за розвитком культового видання, знову переживши найзначніші віхи на його шляху», — зазначає редакція в описі до відео.

 

 
 
 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.