У Києві відбудеться аукціон на підтримку українських політв’язнів

У неділю, 13 серпня, у Києві відбудеться благодійний аукціон на підтримку українських політв'язнів, які утримуються в Росії.

Про це повідомляє видання Крим.Реалії.

Спочатку аукціон мав відбутися 27 липня, але його перенесли через несприятливі погодні умови. 13 серпня аукціон стартує о 18:00 в столичному кафе Піца Ветерано. Його організовують радник міністра закордонних справ України з питань політв'язнів Геннадій Афанасьєв і громадська організація Євромайдан-Крим. 

"З моменту початку окупації Криму і війни на сході України більше 48 наших громадян стали заручниками Російської Федерації. Вони безпідставно утримуються в російських в'язницях, деякі навіть вже засуджені за необґрунтованими звинуваченнями до позбавлення волі на десятки років. Українські політв'язні в Росії не мають належної фінансової підтримки. Наш громадський обов'язок – морально і фінансово підтримати їх!", – зазначають організатори. 

Лоти для аукціону – вишиті картини – надала майстриня, переселенка з анексованого Криму. 

Стартові ціни на них – від 500 гривень. Всі кошти, виручені від їх продажу, підуть на підтримку політв'язнів українців та подарунки їм до Дня незалежності України. 

Всього організатори планують допомогти 48 політв'язням.

Раніше повідомлялося, що  у Британії продали з аукціону фотолистівки королеви.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

20 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.