У Данії тисячу людей звинувачують в обміні дитячим порно в Facebook

Данська поліція звинуватила 1004 молодих людей у поширенні матеріалів сексуального характеру через Facebook Messenger.
 

Про це повідомляє Media Sapiens із посиланням на BBC.

За даними правоохоронців, восени молоді люди обмінювалися відеозаписами сексу 15-річних підлітків, а отже це є поширенням дитячої порнографії.

У разі визнання провини, обвинувачені можуть отримати умовний строк у в'язниці приблизно на 20 днів. Окрім того, вони на десять років потраплять до реєстру злочинців, які поширюють дитячу порнографію.

Поліція дізналася про обмін порнозаписами від американських чиновників, яких поінформувала сама компанія Facebook.

Деяким з тисячі підозрюваних вже виповнилося 18 років, тому їх викликали на співбесіди в поліцейські дільниці. Підозрювані віком до 18 років наразі контактують з поліцією через батьків.

Представник данської поліції наголосив, що оголошене звинувачення є попередженням для інших молодих людей, аби вони ніколи не поширювали відео статевих актів.

Нагадаємо, в листопаді соціальна мережа Facebook звернулася до користувачів з Австралії з проханням надсилати свої оголені знімки – таким чином компанія тестує новий алгоритм для боротьби з «порнопомстою» (revenge porn).

Facebook оголосила про створення інструменту для боротьби порнопомстою в квітні 2017 року. Тоді соцмережа пообіцяла надати користувачам можливість поскаржитися на  інтимний контент, опублікований в соцмережі без їх згоди, а також уникнути розповсюдження цих фото надалі.  Також Facebook пообіцяла блокувати акаунти, які неодноразово поширювали інтимний контент без згоди усіх його учасників.

 
Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

1 + 17 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.