У Британії з’явився міністр у справах самотності

Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей призначила першого в країні міністра для самотніх людей.

Про це повідомляє Європейська правда із посиланням на  Evening Standard.

Цю посаду обійматиме парламентський заступника міністра з питань спорту та громадянського суспільства Трейсі Крауч.

"Для дуже багатьох людей самотність - це сумна реальність сучасного життя. Я хочу протистояти цьому виклику для нашого суспільства і вжити заходів для вирішення проблеми самотності, яку переживають літні люди, опікуни і ті, хто втратив близьких – тобто люди, якими ні з ким поговорити, ні з ким поділитися своїми думками та досвідом", - заявила Тереза Мей.

За даними Британського Червого Хреста, понад дев'ять мільйонів осіб у країні завжди або часто відчувають себе самотніми. 200 тисяч людей похилого віку не розмовляли з друзями або родичем більш ніж місяць. 85% молодих людей з обмеженими можливостями почуваються самотніми.

Британскька прем’єрка створила пост "міністра з самотності" в міністерстві охорони здоров'я за рекомендацією парламентської комісії з питань боротьби з самотністю.

Управління національної статистики допоможе розробити метод вимірювання самотності. Також буде створений фонд для того, щоб уряд і благодійні організації могли знайти інноваційні шляхи вирішення цієї проблеми у всіх вікових групах і спільнотах.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

3 + 12 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.