Соцмережі обурилися на главу телеканалу через скандал із копами

Соцмережі 11 серпня обговорюють скандальний інцидент у Сумах, де патрульна поліція зупинила автомобіль директора місцевої телекомпанії "СТС" Лариси Охрименко.

Нагадаємо, поліцейські зупинили авто, яке перетнуло подвійну суцільну смугу, але жінка-водій почала грубіянити правоохоронцям і ображати їх. З'ясувалося також, що у Охріменко не було з собою водійських прав.

Скандал отримав продовження, коли на місце прибула знімальна група "СТС" і зняла сюжет про нібито незаконні дії поліції.

У свою чергу, копи опублікували відео з реєстратора, яке дає більш повне уявлення про інцидент.

У мережі скандальна історія викликала хвилю обурення:

"У Сумах копи зупинили директора місцевого телеканалу. Зупинили за порушення, виявилося що у неї ще й прав з собою не було... У процесі жінка викликала знімальну групу свого каналу та вийшов сюжет, у якому журналісти розповідають про те, що їхній шеф отримала штраф тому пропустила пішохода)). Напхали всього що можна туди і країну-агресор навіть додали", - цитує журналіста Олександр Барабошко Обозреватель.

"Місцева сумська курка Лариса Охрименко, директриса місцевого телеканалу, кандідатша від партії "Відродження"... і копи... Істеблішмент він такий, так", - обурений волонтер Роман Синіцин.

"Дуже приємно, що наше суспільство підтримує свою поліцію і хоче саме такої поведінки на порушення і не важливо хто за кермом", - зазначив поліцейський Євген Зборовський.

"Ви знаєте, що в регіонах відбувається? Не знаєте. Тому що центральні ЗМІ мало висвітлюють новини звідти. А там є багато цікавого. Наприклад, такі ТП", - пише блогер Антон Ходза.

 

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

4 + 9 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.