РосЗМІ розповсюджує фейк про "зникнення" італійського фотографа на Донбасі

Міноборони повідомляє, що інформація щодо нібито «зникнення» італійського фотографа Роберто Травана на Донбасі - це фейк.
 

Про це інформує прес-служба Міноборони.

"За «дивним» збігом обставин, невдовзі після нашої публікації щодо нагороди, яку отримала фотографія загиблого на Донбасі старшого сержанта Збройних Сил України Сергія Кобченка, що була представлена італійським фоторепортером Роберто Траваном на розгляд Міжнародного конкурсу «Tokyo International Foto Awards», у пропагандистських ЗМІ країни-агресора піднялась хвиля фейкових новин стосовно, начебто, «зникнення» італійського фотографа «на українській частині Донбасу». Хочемо заспокоїти всіх наших читачів та повідомити, що Роберто Траван сам особисто зв’язався з нами та повідомив, що він живий і здоровий, своєчасно повернувся з України додому в Італію, щоб разом з родиною відсвяткувати Різдвяні і Новорічні свята", - йдеться у повідомленні.

Загиблий воїн Сергій Кобченко в об'єктиві італійського фотографа Роберто Травана

У Міноборони зауважили, що саме з окупованих районів Донбасу російські спецслужби підняли хвилю дезінформації, яку потім режим Путіна розповсюдив в своїх пропагандистських виданнях.

Міністерство закликає вітчизняні та європейські ЗМІ бути уважними та не піддаватись на провокацію російських спецслужб й не оприлюднювати неперевірену інформацію.

"Ми щиро вдячні іноземним журналістам з багатьох країн, у тому числі, з Італії та інших країн, які останнім часом офіційно, з нашою підтримкою, відвідали район проведення операції Об’єднаних сил та мали можливість на власні очі побачити наслідки російської агресії проти України для доведення правдивої інформації європейській і світовій спільноті", - йдеться у повідомленні.

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

2 + 9 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.