Російський політтехнолог побоюється війни в Молдові для активізації електорату Путіна

Перед виборами слід "побоюватися якихось військових чи поліцейських авантюр дивного характеру" у Молдові.

Про це інтерв'ю ТСН.ua розповів російський політтехнолог Станіслав Бєлковський.

"Наприклад, війни в Молдові. Останнім часом підвищена увага Кремля прикута до Придністров'я. Складається враження, що Кремль хоче повернутися до так званого плану Дмитра Козака 2003 року, який де-факто був планом Володимира Путіна", - зазначив Бєлковський.

Він додав, що "Козак був менеджером того проекту – створення асиметричної федерації, в якій Придністровська Молдавська республіка буде наділена особливим статусом. Природно, Кремль і Путін хочуть використовувати нинішнього проросійського президента Ігоря Додона для реалізації цих амбіцій, для чого будуть впливати на парламентські вибори в Молдові в цьому році. І якщо раптом несподівано з'ясується, що молдовською владою робляться якісь кроки для обмеження прав Придністров'я або остаточної економічної блокади, то під приводом захисту російських і російськомовних жителів в Придністровської молдавської республіці цілком можна влаштувати якусь війнушку, яка мобілізує електорат йти голосувати за Путіна".

Раніше Україна разом з Молдовою запустила перший спільний контрольно-пропускний пункт з боку Придністров'я. У невизнаному Тирасполі такий крок назвали блокадою, хоча насправді місцева еліта бояться втратити контроль за товарообігом і за кордоном. 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

5 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.